Duygu Erokan

Duygu Erokan ATV ekranlarında yayınlanan Üvey Anne isimli dizi için kamera karşısında! Güzel isim hakkında merak edilenler, kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Duygu Erokan Kimdir?

Duygu Erokan reklamcı, oyuncu, dansçı, yoga eğitmeni.

Üniversite eğitimini Reklamcılık Bölümü üzerine tamamlamıştır. Eğitim döneminde aktif olarak spor hayatına başlayan Erokan, buz pateni, yüzme, atletizm ve basketbol ile ilgilenmiştir. Uzun süredir ise profesyonel olarak oyunculuğun yanı sıra yoga eğitmenliği yapmaktadır.

2016 senesinde, Zeynep Yılmaztürk ile ilk acroyoga dersine girmiştir. Profesyonel yoga yolculuğuna ilk adımını atan Erokan, Temmuz 2017 de Acrovinyasa’nın ALO Yogayla birlikte dünya çapında gerçekleştirdiği aylık Challenge da derece ve ödül kazanan 3 kişiden biri olmuştur. 2019 yazında partneri Özge Zeynep Sayman ile tekrar katıldığı ACROVINYASA & ALOYOGA challengeda büyük ödül olan Bali de 200 saat AcroYoga teacher training i kazanmıştır.

Duygu Erokan Kaç Yaşında?

Duygu Erokan 40 yaşındadır. Doğum tarihi 1983, doğum yeri ise İstanbul.
Duygu Erokan4 jpg

Duygu Erokan Oynadığı Diziler

Duygu Erokan 2023 yılında ATV ekranlarında yayınlanan Üvey Anne isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almıştır. Üvey Anne dizisi oyuncuları Göker Ersivri, Hazal Filiz Küçükköse, Kutsi, Aslı Tandoğan, Ezgi Şenler, Ayşegül Günay, Hakan Eratik, Emin Günenç, Ayşen İnci, Mihriban Er, İbrahim Şahin, Bengü Ergin, Nehir Gökdemir, Doruk Öztürk, Ali Yerlikaya, Yasemin Nil Yılmaz, Ecenaz Üçer, Selinda Nur Keküllüoğlu ve Deniz Hiracan gibi isimlerden oluşmuştur.

Başarılı oyuncu daha önce ise Küçük Kıyamet, Çınar Ağacı, Güz GÜlleri, Kız Takımı gibi projeler de rol almıştır.

Üvey Anne (2023)
Küçük Kıyamet 3 Sezon (2013-2015)
Çınar Ağacı (Sinem) (Sinema Filmi) (2011)
Güz Gülleri (2010)
Kız Takımı (2008)
Gece Gündüz (2008)
Duvar (Nihan) (2007)

2017 ve 2018 yılları arasında Chris Chavez ile 200 saatlik temel uzmanlaşma programını tamamlamıştır. 2018 Kasım ayı içinde Fırat Tosun’un 30 saat ileri seviye uzmanlık ve dilde sadelik kursu almıştır. 2019 yılının Ocak ayında ise Berivan Aslan Sungur ile yoğun yin yoga Uzmanlaşma programını tamamlamıştır.

Günümüz itibariyle oyunculuk kariyerinin yanı sıra yoga eğitmenliğini de profesyonel olarak sürdürmektedir.

Başarılı ismin resmi instagram hesabı @duyguerokan ‘dır.
Duygu Erokan1 jpg

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz