Doğukan Ulutaş

Doğukan Ulutaş vatani görevini tamamlamıştır. Yakışıklı isim askerlik görevi sonrasında çalışmalarına kaldığı yerden devam etmektedir.

Doğukan Ulutaş Askerliği Nerede Yaptı?

Doğukan Ulutaş hem hayranları, hem de magazin dünyası tarafından sıkı takip altında. En son vatani görevini yapmak için kamuflajları üzerine geçiren yakışıklı isim, bu görevinide gururla tamamladığını dile getirmiştir.

Ünlü isim 54. Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı Askeri Şubesinde 6 Ay askerlik görevini tamamlamıştır.

Doğukan Ulutaş Askerliği Bedelli Olarakmı Tamamladı?

Doğukan Ulutaş 6 ay askerlik yapmıştır. Vatani görevi sonrasında şu açıklamalarda bulunmuştur. “Askerlik vazifesi tamamen bir Gurur yürek meselesidir, Vatan, Sevgi ve Bayrak.”
dogukan ulutas3 jpg

Askerlik İle Düşünceleri

Başarılı isim askerliğin tamamen gurur meselesi olduğunu dile getirmiştir. Ayrıca şu ifadelere yer vermiştir. “Şehit, yetim, Türk milletinin saltanatını temsil eden o Ulus Türk bayrağını Temsilen vazifemi 6 ay süresince yaptığın için çok gururluyum. Her Türk gencinin bu vazifeyi gerçekleştirmesi tarafından yanayım.”

Vatani Görevinde Ne Görev Yaptı?

Doğukan Ulutaş askerlik görevi süresince, “idari işler, komutanların evraklarını inceleme altına alıp bilgisayar başında bizzat iş yapmıştır.” Sanat camiasından bir isim olan Ulutaş, asıl mesleğinin askerlikte aktif olarak sergilediğini gece stand-up gösterileri ile birlikte askerlere esprili vakitleri geçirdiğini onlara güzel saatler yaşattığını belirtmiştir.

Yani kısaca askerde, idari işler odasında, bilgisayar işi üzerine çalışmalarda bulunmuştur. Askerde bu göreve yazıcı denmektedir.

Doğukan Ulutaş bilindiği üzere 2003 yılında dünyaya gelmiştir, günümüz itibariyle aktif olarak “Oyunculuk ve Müzisyenlik” kariyerini sürdürmektedir.
dogukan ulutas5 jpg
Detaylı olarak biyografisini incelemek için biyografi sayfasını ziyaret edebilirsiniz. https://www.kimnereli.net/dogukan-ulutas.html

Google linki @google
İnstagram hesabı @dogukanuofficial
Youtube Video Kanalı: @Dogukanulutas


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz