Dilara Kaçmaz

Dilara Kaçmaz dans videoları ile sosyal medya hesapları üzerinden ciddi takipçi sayısına ulaşmayı başarmıştır. Peki aslen nereli? kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Yetenek Sizsiniz Türkiye ve Mehmet Ali Erbil’in programında yer almıştır. Özellikle Youtube üzerinden paylaştığı dans videoları ile tanınan Dilara Kaçmaz 2017 yılında Aşkı Roman dizisinde Dilara karakterini canlandırmıştır. Sevgilisi Ufuk Akdoğan’dır.

Koyu bir Galatasaray taraftarıdır. Anne ve babası ayrı olan Dilara Kaçmazın bir kardeşi vardır. Çocukluk yıllarından bu yana dans etmektedir. Eğitim hayatı süresince 11 okul değiştirmiştir. 3 ay orada, 5 ay orada okuyarak eğitimini sürdürmeye çalışmıştır. En son Lise’de Ümraniye Ticaret Lisesi Pazarlam bölümünde, 4. sınıfın son döneminde Kartal Ticaret’ten mezun olmuştur. Üniversite de ise Düzce Akçakoca’da üç ay Dış Ticaret okumuş ancak eğitimini tamamlamadan İstanbul’a geri dönmüştür.

1996 yılında dünyaya gelmiştir, aslen Düzce’lidir, burcu oğlak, boyu 1.62 cm, kilosu ise 54’tür.

En sevdiği yemek Yaprak Sarması’dır, onun dışında taze fasulye, köfte, patates ve kızartma türlerinden hoşlanmaktadır. Ayrıca fast food’da vazgeçilmezi arasında yer almaktadır. En sevdiği meyve, muz, çilek ve şeftali, en sevdiği renk mavi, müzik tarzı ise arabesk, slow ve türkçe pop’tur. Müzik zevkini, Müslümcüyüm, Yıldızcıyım diye açıklamıştır.

En son bir kitap yazdığını düzgün bir yayınevi aradığını ve yakın zamanda piyasaya sürüleceğini dile getirmiştir.

2 Yorumlar

  1. sizinle iletişime geçmek istiyorum size ulaşmak istiyorum ve sizinle görüşüp konuşmak istiyorum Lütfen yardımcı olur musunuz?bu konuda ?

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz