Dilara Gül Demiral

0

Dilara Gül Demiral hakkında ekran severler tarafından bir çok soru merak konusu olmuştur. Peki kaç yaşında? aslen nereli? eğitimi, rol aldığı diziler nelerdir? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1993 yılının Haziran ayında dünyaya gelen güzel oyuncu Dilara Gül Demiral Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuştur. Günümüzde yaşantısını Muğla’da sürdürdüğü belirtilmektedir. Maalesef boyu ve kilosu ile ilgili bilgiye ulaşamadığımız güzel oyuncunun burcu ise yengeç’tir.

İlk dizi oyunculuk deneyimini TRT 1 ekranlarında yayınlanan Kalk Gidelim isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Bu dizide Yıldız karakterini canlandırmış, dizide İnsaf ve Canberk arasında aşk savaşında rol aldığı açıklanmıştır. İlk dizi için anlaşma yaptığını da aktif bir şekilde kullandığı sosyal medya hesabı instagram’dan duyurusunu yapmıştır.

Kalk Gidelim isimli dizinin oyuncu kadrosunda Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ecem Karavus, Emin Gürsoy, Beyazıt Gülercan, Kerem Kupacı, Ayça Varlıer, Mehtap Bayri, Füsun Kostak ve Onur Seyit Yaran gibi isimler yer almaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz