Deniz Erayvaz

8

Düğün Dernek 2: Sünnet ve Ailecek Şaşkınız isimli sinema filmlerinde rol almıştır.

Babası Cumhur Erayvaz, Deniz’in doğduğundan beri kuliste ve sahnelerde büyüdüğünü açıklamıştır. Anne ve babası ile birlikte setlerde seyirci karşısına çıktığı için setlere yabancı olmadığını açıklamıştır.

Babası’da tiyatro ve animasyon gösterileri yapan ayrıca Galip Derviş dizisinde konuk oyuncu olarak yer alan Cumhur Erayvaz’dır. Annesi ise Mariya Erayvaz’dır. Baba tarafından aslen İzmir’lidir. 2009 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Deniz Erayvaz 2017 yılında Bebeğimle Elele fotoğrafında yer almış, Yedi Kocalı Hürmüz Alaaddinin Sihirli Lambası tiyatro oyunlarında yer almış, ayrıca Kocamın Ailesi ve Acil Aşk Aranıyor dizilerindede rol almıştır.

8 Yorumlar

  1. Slm, deniz sen herkesle soru cevap yapmışsın sadece demir ve doruk kaanı görmedim benden küçücük bir rica lütfen onlarlada yaparmısın. :-):-)

  2. Merhaba ben Azerbeycanlıyım Tozkoparan dizisin hep izlüyorum ve çok seviyorumm tozkoparandakı çoçuqların hayranıyım bu sezon Tozkoparanda 6 kişi yok çok üzüldüm ? isterdim ki olsunlar nese. Azerbeycandan selamlar umarım Azerbeycanı taniyorsunuz qardeş ülke ?????❤️?? iki devlet bir milletiz.

  3. Merhaba Deniz bu gün doğum günün. Doğum günün KUTLU OLSUN. Abiminde doğum günü bu gün . Kısacası bu gün kimin doğum günü hepsin tebrik ediyorum Allahdan can sağlığı diliyor. Doğum günün KUTLU OLSUN 🎂

  4. DENİZ SENİNLE HERŞEYİMİZ AYNI LÜTFEN ARKADAŞ OLALIMMI
    GOOGLEDEN BAKDIĞIMA GÖRE SENİN DOĞUM TARİHİN 23.02.2009
    BENİMKİDE 26.02.2009 BURCUM BALIK GALİBA SENİNKİDE BALIK

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz