Demircan Kaçel

0

Demircan Kaçel rol aldığı Kuş Uçusu ve Üç Kız Kardeş gibi diziler ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Yakışıklı oyuncu hakkında merak edilenler. Kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Demircan Kaçel Kimdir?

Demircan Kaçel oyuncu olarak kariyerini sürdürmektedir. İstanbul’da dünyaya gelen yakışıklı oyuncu, Işılay Saygın Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi mezunudur. Folkart Academy Tiyatro Atölyesi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Ailenin tek çocuğudur.

İlk dizi oyunculuk deneyimini 2019 senesinde rol aldığı Tek Yürek isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Günümüze kadar bir çok tiyatro oyununda da sahne alan başarılı oyuncu müzik ile de ilgilidir. Gitar çalmayı sevmekte, ayrıca hayvansever kimliği ile de tanınmaktadır.

Demircan Kaçel Boyu, Kaç Yaşında?

Demircan Kaçel 24 yaşında ve 1.75 boyundadır. Burcu ise başaktır. Oyunculuk dışında bir diğer mesleği, çizgi roman çizerliğidir. Çizimleri için senaryo yazdığında karakterleri yaratırken, kareler içinde daha doğal durması için önce canlandırdığını dile getirmiştir.

Çekimler olmadığı ve vakit bulduğu zamanlarda çizimleri üzerine çalışmalarına devam etmektedir. Tiyatro ile de ilgilenen yakışıklı oyuncu kendisi için tiyatronun ayrı olduğunu, ama kamera önüne de ayrı aşık olduğunu sözlerine eklemiştir.
demircan kacel56
Oynadığı Diziler:

Tek Yürek isimli dizinin ardından Mavera, Yalancılar ve Mumları isimli diziler de rol almıştır. Tüm oynadığı diziler ve karakterleri ise şu şekilde.

Tek Yürek
Mavera
Yalancılar Ve Mumları (Metin)
Üç Kız Kardeş (Mesut)
Kuş Uçusu (Yusuf)

2020 yılında Cyrano De Bergerac (Christian) isimli tiyatro oyununda sahne almıştır. Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @demircankacell ‘dir. Günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 27.7bin civarındadır. İcon Talent bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz