Damla Alibeşe

Damla Alibeşe hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca oyunculuk ve sosyal medya kariyeri, hayatı.

İstanbul’da dünyaya gelen çocuk oyuncu Damla Alibeşe Yusuf Güney Gün Oyunculuk Ajansına bağlı olarak oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. Bugüne kadar bir çok reklam filmi ve ünlü markanın katalog çekimlerinde yer alan Alibeşe ayrıca sosyal medya instagram ve Youtube video kanalı ile de içerikler üretmektedir. Sosyal medya hesapları ebeveynleri tarafından yönet,bir çok reklam fimlerinde yer almıştır.

Kids Fashion markasının çocuk modellerinden birisi olan Damla, aynı zamanda çocuk markaları için modellikte yapmaktadır.Bale eğitimi de alan Damla’nın ailesi tarafından yönetilen @damlaalibesee isimli instagram hesabı bulunmaktadır.

Damla Alibeşe oyunculuk kariyeri;

İlk oyunculuk deneyimini rol aldığı İlk oyunculuk deneyimini kadrosunda Pelin Karahan, Meral Çetinkaya, Cem Zeynel Kılıç, Goncagül Sunar ve Hülya Duyar gibi isimlerinde rol aldığı Dalgalar ve İzler adlı film ile gerçekleştirmiştir. Filmin cast direktörlüğünü Yelda Gürkan, yapımcı şirketini ise Aura1 film üstlenmiştir.

Kendi çektiği eğitici ve eğlenceli videolarını paylaştığını belirtmiştir. Maalesef henüz aslen nereli olduğu, doğum tarihi ve yaşı ile ilgili bilgilerine ulaşılamamıştır. Son olarak sosyal medya hesaplarındaki paylaşımlarından da anlaşılacağı üzere Galatasaray taraftarı’dır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz