Ceren Ece Öksüz

Ceren Ece Öksüz Kesişme: İyi ki Varsın Eren filminin müziğini yapmış ve son dönemde dikkatleri üzerine çekmiştir. Hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Ceren Ece Öksüz Kimdir?

Ceren Ece Öksüz müzisyen ve solist olarak dikkatleri üzerine çekmiştir. Trabzon’da dünyaya gelen Ceren Ece, yaşantısını ailesi ile birlikte Trabzon’da sürdürmektedir. Kendine has duruşu, Karadeniz şarkılarını seslendirmesi ve müzisyen kimliği ile genç yaşında dikkatleri üzerine çekmiştir.

Ceren Ece Öksüz Nereli?

Ceren Ece Öksüz baba tarafından aslen Giresun’ludur. Anne tarafından ise aslen Gümüşhane Torul.

Trabzon Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümü’nde eğitim görmüştür.
Ceren Ece oksuz43
Karadenizli genç sanatçı 2022 yılında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gençlerle buluştuğu bir platformda da dikkat çekmiştir. Genç sanatçı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Kesişme İyi ki Varsın Eren filmini izleyip izlemediğini sormuştur. Ardından Recep Tayyip Erdoğan filmi izlediğini ve oyunculukları çok beğendiğini belirtmiş ardından kendisine filmi sen izledin mi diye sormuştur. Genç sanatçı ise filmin müziklerini yaptığını dile getirmiştir. Recep Tayyip Erdoğan ise filmin müziklerini ayrıca çok beğendiğini ve kendisine bunun için ödül verilmesi gerektiğini belirtmiştir.

Ceren Ece Öksüz Kaç Yaşında?

Ceren Ece Öksüz 2007 doğumlu, 15 yaşındadır. Sesi ile bu genç yaşta adeta usta sanatçılara taş çıkartmaktadır. Gitarı ile birlikte, seslendirdiği şarkıları müzik severlerden tam not almıştır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz