Cansu İpek Albayrak

Cansu İpek Albayrak hakkında merak edilen oyunculuk kariyeri. Rol aldığı dizi ve reklam filmleri ile dikkatleri üzerine çeken çocuk oyuncu Cansu hakkında kaç yaşında? aslen nereli? gibi soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2006 yılında dünyaya gelen İpek Albayrak, baba tarafından aslen Sivas, Zara nüfusuna kayıtlıdır. Kendisinden küçük Eren Can isminde bir erkek kardeşi olan Cansu, günümüzde yaşantısını ailesi ile birlikte İstanbul’da sürdürmektedir. Annesi Sema Albayrak, babasının ismi ise Muharrem Albayrak’tır.

Saç rengi kumral, göz rengi ise mavi’dir. Maalesef henüz boyu, kilosu ve burcu gibi merak edilen diğer bilgilerine ulaşılamamıştır.

Bugüne kadar bir çok reklam, katalog ve fotoğraf çekiminde yer almıştır. İlk dizi oyunculuk deneyimini ise 2019 yılında Atv ekranlarında yayınlanan Zengin ve Yoksul isimli dizi ile gerçekleştirmiştir.

Layla Şirin Cast Oyunculuk ajansına bağlı olarak oyunculuk çalışmalarını sürdürdüğü belirtilmektedir.

Cansu İpek Albayrak Reklam Filmleri;

2019 – Türk Telekom Tivibu Sevenleri Ayırmayın Reklam Filmi
2019 – Migros Moneycard Reklam
2018 – Büyük yalı reklam filmi
2017 – Enerji Bakanlığı Kamu Spotu
2016 – Flo Ayakkabı Reklam
2016 – Kamu Spotu
2015 – Darüşşafaka Okulları

Fotoğraf çekimleri ise, 2015 Darüşafaka Okulları ve aynı yıl Elsima Katalog. 2019 yılında rol aldığı Zengin ve Yoksul dizisinde Nihal karakterini canlandırmıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz