Büşra Oğur

0

Büşra Oğur oyuncu olarak kariyerini sürdürmektedir. Güzel isim hakkında ise hayranları tarafından bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Büşra Oğur Kimdir? Nereli?

1990 yılının Temmuz ayında İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Sinema ve Televizyon bölümü mezunudur. Geçmiş dönemde sunuculuk yapmış günümüzde ise oyuncu olarak kariyerini sürdürmektedir. 2013 senesinde yaklaşık 1 sene kadar BJK TV’de sunucu olarak görev yapmış, daha sonra sinema ve diziler ile oyunculuk serüvenine adım atmıştır.

İlk dizi oyunculuk deneyimini 2014 senesinde Kiraz Mevsimi isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Daha sonra, Kurtlar Vadisi: Pusu, Şehrin Melekleri, Çilek Kokusu ve Kırlangıç Fırtınası gibi projelerde rol almıştır. En son ise Kanal 7 ekranlarının sevilen dizilerinden olan Yemin’in oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Yemin adlı dizide ayrıca Özge Yağız, Gökberk Demirci, Cansu Tuman, Sıla Türkoğlu, Ceyda Olguner, Yağmur Şahbazova ve Munise Özlem Öztürk gibi isimler de rol almıştır.

Maalesef boyu ve kilosu gibi bilgilerine henüz ulaşılamamıştır. Resmi instagram hesabını @busraogur ismi ile kullanmakta, günümüz itibariyle takipçi sayısı 16,5bin civarındadır. Meriç Esener Menajerlik bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz