Buse Narcı

Buse Narcı son yıllarda güzelliği ile adından söz ettiren isimler arasında yer almaktadır. Genellikle estetiksiz, eski hali merak edilmekte, bunların yanı sıra, boyu, yaşı, kilosu ve biyografi bilgileri ile ekran severler tarafından sıkça araştırılmaktadır.

1993 yılının Temmuz ayında dünyaya gelen Buse Narcı’nın burcu, Yengeç’tir. Boyu 1.70 cm, kilosu ise 48’dir. İlköğretim ve Ortaokulu memleketi Fethiye’de okumuş ardından eğitimini Maltepe Üniversitesi Sahne Sanatları ve Oyunculuk bölümü’nde sürdürmüştür. Buse Narcı baba tarafından aslen Muğla Fethiye’lidir ve Fethiye doğumludur. Annesi uzun yıllar sınıf öğretmeni olarak çalışmış ve emekli olmuştur. Buse 6 yaşında iken ise asker olan babası Özcan Narcı’yı Gölcük depreminde yitirmiştir. Çocukluk yıllarından itibaren hep babasını hayal ederek büyümüş, babasının kendisinin kahramanı olduğunu belirtmiştir.


Ekran severler tarafından 2013 senesinde Kenan Işık tarafından sunulan Kim Milyoner Olmak ister yarışma programı ile tanınmıştır. Yarışma’da ilk soruda elenen Narcı o dönemde sıkça gündeme gelmiştir.

Oda Tiyatro’da oyunculuk yapan Buse Narcı Tevfik Hiçyılmaz’dan oyunculuk eğitimi almıştır. Bugün Ne Giysem isimli yarışma programına da katılan Buse Narcı yarışmada barbie olarak adlandırılmış ve programın ardından sıkça foto modellik teklifleri almıştır.

Buse Narcı aşk hayatı, sevgilisi var mı?

18 yaşında iken bir arkadaş ortamında yolu Özcan Deniz ile kesişmiş ve tanışmışlardır. 5 sene süren birliktelikleri sürekli olarak medya’nın ve magazin dünyasının gündemini oluşturmuştur. Daha sonra anlaşarak ayrılmışlardır. Ayrıldıktan sonra bir daha hiç telefonla bile görüşmemişlerdir. Ardından ismi yakışıklı sanatçı Emre Altuğ ile anılmıştır. Ancak Altuğ’u tanıdığını, Özcan Deniz’den sonra tanıdığı yaşı büyük herkesi kendisi ile yakıştırdıklarını dile getirmiştir. Sadece Emre Altuğ ile arkadaş olduklarını belirtmiştir. En son ismi Sinan Akçıl ile anılmıştır. Günümüzde bilinen bir ilişkisi yoktur.

Lise döneminde babasının anısı için ensesine Özcan ismi ile dövme yaptıran Buse Narcı en son, hayatına girecek erkeği düşündüğü için dövmeyi kanat şekline çevirttirmiştir.

2018 yılında yakın arkadaşı genç şarkıcı Günsu ile birlikte düet yapmaya karar verdikleri açıklanmıştır. Ayrıca Günsu ile beraber 2019 yılı için 20 konserlik bir anlaşmaya imza attıkları belirtilmiştir.

Buse Narcı oynadığı dizi ve sinema filmleri;

Filmler, İzzet Kaptan ve Oğlu, Transparan, Sihirbazlık Okulunda Bir Türk, Ammar 2: Cin İstilası, İkinci Şans, 4N1K.

Diziler ise Güneşin Kızları ve Türk Malı.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz