Biğkem Karavus

Biğkem Karavus uzun süredir televizyon ekranlarından uzak çalışma hayatını sürdürmektedir. Hayranları ise hakkında bir çok sorununu cevabını araştırıyor. Kısaca hakkında hayatı ve biyografi bilgileri.

Biğkem Karavus Kimdir? Nereli?

1986 yılının Mart ayında dünyaya gelen güzel oyuncu İstanbul doğumludur. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur. Geçmişten günümüze bir çok dizide başarı ile rol almış ancak uzun süredir ekranlardan uzak iş hayatını sürdürmektedir. Resmi sosyal medya hesaplarında oyuncu kimliğinin yanı sıra heykeltraş olduğu açıklaması bulunmaktadır. Çocuk kitaplarına yaptığı çizim çalışmaları dikkat çekmektedir. Ayrıca tiyatro oyunlarında dekor tasarım işlerinide büyük bir titizlikle hazırlamaktadır.

Oynadığı Sinema ve Diziler:

Biğkem Karavus İlk dizi oyunculuk deneyimini Dadı isimli film ile gerçekleştirmiştir.

Hatırla Gönül (Neşe)
Böyle Bitmesin (Ayşe) 2012
Mavi Kelebekler (Sevda Mehiç) 2011
Zombilerin Düğünü (2009) Sinema
Gölgesizler (Güvercin) Sinema
Musallat (Nurcan) Sinema
Geç Gelen Bahar (Pelin) 2008
Kendi Okulumuza Doğru 2008
Sağır Oda (Sehbal Kırımlı)
Bir Dilim Aşk (Aylin) 2004
Dadı

Biğkem Karavus Boyu, Kaç Yaşında?

Güzel oyuncunun boyu 1.65 cm, burcu balık, göz rengi mavi, yaşı ise 2021 yılı itibariyle 35’dir. Sosyal medya hesaplarından Twitter ve İnstagram hesabı aktiftir. Resmi instagram hesabı: @bikibiki, twitter hesabı: @_bikibiki. Gelecek dönemde herhangi bir sinema ve dizi projesinde rol alıp almayacağı sevenleri tarafından merak konusudur.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz