Beste Can Sağlam

Beste Can Sağlam Fox Tv ekranlarında yayınlanan Darmaduman isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Genç oyuncu hakkında merak edilenler, kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Beste Can Sağlam Kimdir?

Beste Can Sağlam tiyatro kökenli bir oyuncudur. Dizi oyunculuk dünyasına yeni giriş yapan Beste Can ilk dizi oyunculuk deneyimini Darmaduman isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Kamera karşısına Simla karakterini canlandırmak için geçmiştir.

Dizi de ayrıca Mert Yazıcıoğlu, Hafsanur Sancaktutan, Aytaç Şaşmaz, Aslıhan Malbora, Necip Memili, Nur Fettahoğlu, Metin Coşkun, Meral Çetinkaya, Murat Kapu, Muazzez Serap Naldemir, Umut Kaya, Serdar Bileke ve Ali Önsöz gibi isimler de rol almıştır.

Selçuk Kaya Management Menajerlik bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

Geçmiş dönemde Yapı Kredi Bomontiada, Craft ve Antalya Kültür Merkezinde sahne almıştır. Ayrıca Keşanlı Ali Destanı, Yutmak, Killology ve Kalp gibi tiyatro oyunlarında da yer almıştır.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @bestecansaglam ‘dır. Güzel oyuncu hakkında henüz doğum tarihi, yaşı, boyu ve aslen nereli olduğu gibi merak edilen diğer bilgilerine ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz