Berrak Onay

0

Berrak Onay hakkında merak edilen soruların cevapları. Kaç yaşında? nereli? hangi dizi ve sinema filmlerinde rol aldı? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

12 Ekim 1985 tarihinde dünyaya gelen Berrak Onay aslen Balıkesir, Burhaniye’li, Terazi burcudur. Sadri Alışık Eğitim Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Bugüne kadar bir çok dizide rol alan güzel oyuncu iyi düzeyde Fransızca bilmektedir.

Oynadığı diziler ve canlandırdığı karakterler;

İnadına Yaşamak, Asayiş Berkemal (Canan), No 309 (Ağdacı Zerrin), Kuzey Güney, Hayatın Kıyısında, Leyla ile Mecnun, Güneşi Beklerken (Damla), Zengin Kız Fakir Oğlan (Şebnem), Fatih Harbiye (Damla), Arka Sokaklar, Kara Ekmek (Mehtap).

Ayrıca Sevda Türküsev’in Hayata Dair Programına katılmış. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hayatın Kıyısında & Yanlışlık Oldu programında da yer almıştır.

Son dönemde kızının babası için açtığı dava ile gündeme gelmiştir. Kızının babası olduğunu iddia ettiği Veysel Y.’nin mahkeme ile DNA testine karar verilmiş ve %99 babası olduğuna hükmederek, kızı için aylık bir miktar nafaka ödenmesine karar verildiği belirtilmiştir. Veysel Y.’nin evli ve iki çocuk babası olduğunu sonradan öğrenmiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz