Beril Kolcu

0

Beril Kolcu Fox Tv ekranlarında yayınlanan Senden Daha Güzel adlı dizinin oyuncu kadrosunda yer almıştır. Güzel oyuncu hakkında merak edilenler, oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Beril Kolcu Kimdir?

Oyuncu olarak kariyerini sürdüren güzel isim 2000 yılında dünyaya gelmiştir. Tam ismi Gizem Beril Kolcu’dur. Serap Hatipoğlu Menajerlik bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. Yüzmekten ve seyahat etmekten büyük keyif almaktadır.

Oyunculuk kariyeri öncesinde bir süre Türk Hava Yolları’nda Kabin memurluğu yapmış ve o dönemde bir çok kurumsal markanın reklam çalışmaları için teklifler almıştır.

Beril Kolcu Boyu, Kaç Yaşında?

Beril Kolcu 2000 doğumlu, yani 2022 yılı itibariyle 22 yaşındadır. Göz rengi mavi, saç rengi kumral, boyu ise bazı kaynaklardan edinilen bilgilere göre 1.72 cm’dir.

Daha önce hiç bir dizi ve sinema filminde rol almamıştır. İlk dizi oyunculuk deneyimini Fox Tv ekranlarında yayınlanan Senden Daha Güzel adlı dizi ile gerçekleştirmiş ve dizi de Burcu karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Dizide ayrıca Burak Çelik, Cemre Baysel, Yunus Eski, Gözde Kaya, Aziz Caner İnan, Ozan Kaya Oktu, Berat Yenilmez, Cihan Ercan, Bahar Süer, Sevinç Erbulak, Ebru Cündübeyoğlu ve Sena Çakır gibi isimler de rol almıştır.

2022 yılında Altınyıldız Classic reklam filminde yakışıklı oyuncu Burak Özçivit ile birlikte kamera karşısına geçmiştir. Yine 2022 yılının mart ayında da Mondi Reklam filmi çalışması için kameralar önünde yer almıştır.

Resmi instagram hesabı kullanıcı adı @berilkolcu ‘dur.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz