Berfin Ant

Berfin Ant Kanal D ekranlarında yayınlanan Dönence isimli dizi için kamera karşısına geçmiştir. Güzel isim hakkında merak edilenler, oyunculuk kariyeri, kısaca biyografi ve hayatı.

Berfin Ant Kimdir?

Berfin Ant model, sinema, film ve dizi oyuncusu. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Geçtiğimiz yıllarda katıldığı Miss Turkey 2022 yarışmasında ilk 20’e kalmayı başarmıştır.

Berfin Ant Nereli?

Berfin Ant aslen Adana’lıdır. Üniversite eğitimi için İstanbul’a taşınmıştır.
Berfin Ant6 jpg
Küçüklükten itibaren hukuk eğitim almak istemiş, bu nedenle hedeflediği bölümde Lisans eğitimini tamamlamıştır. Okurken çalışmanın kendisini geliştireceğini düşünen Ant, böylelikle modellik dünyasınada giriş yapmıştır. Modelliği hiçbir zaman hayatını üstüne kuracağı bir meslek olarak görmemiştir.

Öğrencilik hayatında keyif aldığı ve para kazandığı bir iş olarak görmüştür.

Ortaokul ve Lise döneminde tiyatro ile tanışan güzel isim, oyunculuğun ise her zaman içinde kalbinde olduğunu dile getirmiştir. Okulun son senesinde oyunculukla ilgili adımlar atmaya başlamıştır. Eğitimini Türkiye’nin en iyi hukuk fakültelerinden birinde tamamlamıştır.

Kendisini basit yaşamayı seven birisi olarak tanımlayan güzel isim, sevdikleri ile vakit geçirmek, denize girmek ve kitap okumaktan büyük keyif almaktadır.

Durduk yere sürpriz yapmayı ve çocuklarla vakit geçirmeyide sevdiğini belirten Ant, her türden müziğide dinlediğini sözlerine eklemiştir.

Berfin Ant Kaç Yaşında?

Berfin Ant 24 yaşındadır, doğum tarihi 1999.

Berfin Ant Boyu, Kilosu

Berfin Ant 1.77 boyunda ve 53 kilodur.

Oyunculuk Kariyeri, Oynadığı Diziler:

Berfin Ant ilk dizi oyunculuk deneyimini Kanal D ekranlarında yayınlanan Dönence isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Dizide Ceren karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Dönence dizisi oyuncuları, Sümeyye Aydoğan, Caner Topçu, Emre Kınay, Atakan Hoşgören, Didem İnselel, Ogün Kaptanoğlu, Ülkü Hilal Çiftçi, Ahmet Varlı, Doğa Karakaş, Nazlı Çetin, Şebnem Doğruer, Alara Bozbey, Mesut Yılmaz, Edanur Gülbudak, Muammer Tali ve Umut Kaya gibi isimlerden oluşmuştur.

Resmi instagram hesabı @antberfin ‘dir.
Berfin Ant3

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz