Ülkü Hilal Çiftçi

2009 doğumlu çocuk oyuncu Ülkü Hilal Çiftçi küçük yaşına rağmen bugüne kadar bir çok dizide rol almış ve ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır.

Arka Sokaklar, Karadayı, İki Dünya Arasında, O Hayat Benim, Kara Kutu, Kırgın Çiçekler, Nerdesin Birader ve Kardeş Payı gibi dizilerde oynamıştır. Ayrıca reklamlarda da sık sık yer almaktadır.

2013 yılında ailesi ile birlikte İstanbul’a yerleşen ve yaşantısını sürdüren Ülkü Hilal Çiftçi aslen Zonguldak Devrek’lidir. Oğlak burcu’dur.

2018 yılında Fox Tv ekranlarında yayınlanan Adı Zehra dizisinde Mine Kurdoğlu karakteri ile oyunculuk serüvenine devam etmektedir.

Dizide İnanç Konukçu, Yeşim Ceren Bozoğlu, Emre Kıvılcım ve Zeynep Çamcı gibi isimlerde rol almaktadır.

Ayrıca Show Tv ekranlarında yayınlanan Güldüy Güldüy Show Çocuk isimli programda yer almaktadır.

25 Yorumlar

  1. Merhaba ben Azerbeycanlıyım Tozkoparan dizisin hep izlüyorum ve çok seviyorumm. Bu sezon Tozkoparanda 6 kişi yok çok üzüldüm ? isterdim ki olsunlar ama na yapa bilirim ki nese. Umarım Azerbeycanı taniyorsunuz qardeş ülke ????❤️??

  2. Merhaba ben Azerbeycanlıyım Tozkoparan dizisin hep izlüyorum ve çok seviyorumm tozkoparandakı çoçuqların hayranıyım ve Tozkoparan dizisi yeni sezon vericek ama 6 kişi yok çok üzüldüm ? isterdim ki olsunlar. Ülki hilal çifçi takım kapitanı umarım iyi bir oyunçu olur. Azerbaycanı taniyormusuz umarım taniyorsunuz qardeş ülke ????❤️??

  3. Merhaba ülkücüm nasılsın iyi misin herşey yolunda mı bu arada başarılar dilerim aynen
    devam böyle çok iyi ♥️🥇🥇🥇🥇🥇🥇♥️
    (Bebeyim)😂

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz