Benu Şahin

0

Benu Şahin rol aldığı Balkan Ninnisi isimli dizi ile merak konusu olmuştur. Genç oyuncu hakkında merak edilen sorulara cevaplar. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Benu Şahin Kimdir?

Benu Şahin oyunculuk dünyasına yeni giriş yapmıştır. Oyuncu olarak ilk dizi oyunculuk deneyimini 2022 yılında Balkan Ninnisi isimli dizi ile gerçekleştirmiştir.

Melih Değirmenci oyunculuk menajerlik bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Benu Şahin Nereli?

Benu Şahin aslen Makedonya Üsküp asıllıdır. Üsküp Kuzey Makedonya’nın başkenti ve en büyük kentidir.

Yaşantısını Türkiye, Kosova ve Makedonya arasında sürdüren genç oyuncu Balkan Ninnisi isimli dizi de Maria karakterine hayat vermiştir. Dizide Can Kolukısa, Deniz Gürkan, Cenap Samet, Burak Rahman, Emine Halil, Gözde Çığacı, Erdal Özyağcılar, Özlem Türkad, Emre Bey ve Merih Öztürk gibi isimler de rol almıştır.

Daha önce herhangi bir sinema ve dizi de rol almadığı belirtilen genç isim ilk oyunculuk deneyimini Türkiye’de Balkan Ninnisi adlı dizi ile yaşamıştır.

Benu Şahin Boyu, Kaç Yaşında?

Benu Şahin edinilen bilgiye göre 1.60 boyundadır. Yine her ne kadar tam olarak teyit edilememiş olsa da yaşı 17’dir. Doğum tarihi bazı kaynaklardan edinilen bilgilere göre 21 Ocak 2005.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @benusahin ‘dir. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 4bin civarındadır. Ayrıca resmi facebook hesabını da aktif olarak kullanmaktadır.
Benu Şahin

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz