Bensu Uğur

Bensu Uğur hakkında merak edilen tüm soruların cevapları. Kaç yaşında? kimdir? Eğitimi, Çalışmaları, Kariyeri, Kısaca Hayatı ve biyografi bilgileri.

Güzel oyuncu Bensu Uğur 2000 doğumludur ve şuanda 19 yaşının içindedir. İzmir Karşıyaka Cihat Kora Anadolu lisesinden mezun olmuştur. Sesi ile de dikkat çeken Bensu Uğur, Fizy 22.Liseler arası müzik yarışmasında sahneye çıkmış ve başarılı olmuştur. Daha sonra Şafak Fişek Ajansta oyunculuk eğitimleri almıştır.

Güzelliği ile dikkat çeken oyuncu, “Elidor” şampuan reklamıyla oyunculuğa adım atmıştır. 2018 yılında “Lipton Ice Tea” reklam filminde yer alırken; 2019 yılında da “Algida Cornetto Mini” çekilişi reklamında başarısını sergilemiştir.

En son “Öğretmen dizisi” oyuncu kadrosuna dahil olmuş ve dizide sınıf arkadaşını çekemeyen havalı bir kız olan Selin karakterine hayat verecektir. Çekimleri İstanbul’da başlayan ve özel bir kolejde devam eden dizinin çekimlerinde en çok dikkat eden genç oyunculardan birisi olmuştur. Daha önce hiç bir sinema filmi veya dizi de oynamamıştır. 20’li yaşların başında olan güzel yetenek “Öğretmen” dizisi ile çok önemli bir çıkış yakalamayı bekliyor.

Maalesef aslen nereli olduğu ve doğum yeri gibi bilgilerine henüz ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz