Begüm Öner

Begüm Öner televizyon ekranlarında rol aldığı bir çok başarılı sinema ve dizi projesi ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. Hakkında ise genellikle boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? aslen nereli? eğitimi, rol aldığı sinema ve diziler gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

1989 yılının Mart ayında Almanya’da dünyaya gelen güzel oyuncu Begüm Öner, İstanbul Ticaret Üniversitesi İstatistik Bölümü’nden mezun olmuştur. Ayrıca DFA oyunculuk eğitimi almıştır. Göz rengi mavi, boyu 1.69 cm, kilosu 52, burcu ise balık’tır. Anne baba tarafından İzmir’lidir, ancak kökeninin aslen Yugoslavya’ya uzandığı belirtilmektedir.

İngilizce bilen güzel isim, basketbol, yüzme ve voleybol sporları ile ilgilenmektedir. Çok küçük yaşlarda iken ailesi ile birlikte Almanya’dan Türkiye’ye dönmüştür. İlerleyen süreçte yazıldığı bir ajansın ardından oyunculuk üzerine kariyerini sürdürmüştür.

Begüm Öner oynadığı diziler;

2007 – Bez Bebek (Petek)
2008 – Arka Sıradakiler
2009 – Melekler Korusun
2012 – Seksenler (Elvan)
2012 – Dayı

Rol aldığı sinema filmleri;

2014 – Mandıra Filozofu
2015 – Öğrenci İşleri
2015 – Kocan Kadar Konuş
2016 – Kocan Kadar Konuş : Diriliş
2016 – Bir Baba Hindu
2017 – Beceriksiz Katil
2018 – Koca Bulma Sanatı
2019 – Rengarenk Yağmurlar

Evli mi? eşi kim? ne zaman evlendi?

2015 yılında evlenmiştir. Eşi ise Seksenler dizi setinde tanıştığı ve ekranların başarılı oyuncularından olan Ceyhun Fersoy‘dur. Mutlu birliktelikleri süren çift daha önce İlker Ayrık‘ın sunduğu Ben Bilmem Eşim Bilir adlı yarışma programına da katılmışlardır.

Abdullah Bulut Menajerlik bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdüren güzel ismin günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 176bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz