Bartu Dev

0

Bartu Dev kimdir? Uzun zamandır TikTok platformunda başarısını kanıtlayarak kocaman bir aile kazanan Bartu Dev kaç yaşında? Geçtiğimiz aylarda Ayda Kutay ile ilişkisini bitirmesi üzerine kafalarda Bartu Dev ve Ayda Kutay neden ayrıldı? sorusunu oluşturdular. Ayda Kutay ve Bartu Dev çiftinin neden ayrıldığı bilinmese de takipçilerini bir hayli üzdüğünden söz edebiliriz.

Bartu Dev Kimdir? Kaç Yaşında?

Bartu Dev TikTok fenomenidir. 17 Ağustos 2001 tarihinde dünyaya geldi. Şuan 20 yaşında. Aslen İstanbullu olduğu biliniyor. Thebartudev kullanıcı adı ile TikTok’ta kısa zamanda kendisine büyük bir kitle toplamayı başardı.

1.75 boyundaki fenomenin kilosu 73’dür. Burcu ise Aslan’dır.

Bartu Dev ve Ayda Kutay

Ayda Kutay, bilindiği üzere geçtiğimiz aylarda hapisten çıkmıştı. Tahliye olduğu gün fenomen Bartu Dev’in Instagram üzerinden canlı yayın açmasıyla tanıştılar. Daha sonra yakışıklı fenomen güzeller güzeli Ayda Kutay’a mesaj atması ile ikilinin tanışması gerçekleşti.

Uzun süren birliktelikleri adeta düşman çatlatır vaziyete ulaşmıştı. İkili kem gözlerden kaçamadı. Sallantılı giden ilişkileri en sonunda kesin bir ifadeyle bitti.
Ayda Kutay ayrılık haberini atmış olduğu bir Instagram hikayesi ile verdi: ”Birkaç haftadır fark etmişsinizdir ki Bartu ile aramızda soğukluklar vardı, o sürelerde ayrılma oldu fakat size yansıtmamaya çalıştık. Çünkü 3 yıldır 3 kere ayrılmış olmamızı yansıtmamıza rağmen yapılan kötü ve kırıcı yorumlardan sıkılmıştık ama hayatımızı sizin önünüzde yaşıyorsak size bazı şeyleri açıklamak zorundayız farkındayım. Bartu ile ayrıldık fakat hala değer verdiğim bir arkadaşımdır. Kalan arkadaşlığımızı da zedelememek isterim o yüzden ayrılmamızın üzerine gitmezseniz çok sevinirim. Sizi seviyorum.” Bartu Dev ise ayrılmaları hakkında herhangi bir açıklamada bulunmadı. İkilinin neden ayrıldığı ise Ayda Kutay’ın hikayesinden başka bir açıklama yoktur.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz