Bade Bal

Bade Bal, müzik dünyasının son zamanlarda ünü hızlı bir şekilde artan isimlerindendir. Hakkında ise genellikle aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? eğitimi, medeni hali gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca hayatıyla ilgili detaylar ve biyografi bilgileri.

Bade Bal Hayatı ve Kariyeri

Bade Bal, 25 Temmuz 2000 tarihinde İzmir’de doğdu. Aslen İzmirli olan Bade, aslan burcudur. Müziğe karşı ilgisi ve tutkusu çok küçük yaşlarda başlayan Bal, eğitim hayatını İstanbul’da tamamladı. Kendisini müzik alanında geliştirdikten sonra ülkemizde ve dünyada kullanımı yaygın olan TikTok uygulaması üzerinden içerikler üretmeye başladı. Bu uygulamadaki paylaşımları yoğun ilgi görmeye başladı ve popülerliği günden güne arttı. Şöhrete giden yolda sosyal medyayı basamak olarak kullandı.

Geniş kitlelere hitap etmeyi başaran Bade Bal, kısa zamanda hatırı sayılır bir hayran kitlesi elde etmeyi başardı. Müzik tutkusunu mesleği haline getirmeye karar veren genç ve güzel şarkıcı, müzik dünyasına ilk adımını 2019 yılında attı. Sözü ve müziği Cüneyt Yalmaz’a ait olan “Sen Orda Kal” şarkısını 23 Temmuz tarihinde yayınladı. İlk parçasıyla dinleyicilerden çok olumlu tepkiler aldı. Şarkılarındaki “Trap” ezgileriyle de diğer isimler arasında farkını ortaya koyan şarkıcı, bekardır.

Sosyal Medya Bilgileri

Ssoyal medyayı aktif şekilde kullanan ünlü şarkıcının, @badebl kullanıcı isimli Instagram hesabında 85,7B takipçisi vardır. TikTok kitlesi haricinde Instagram kitlesi de kendisini ilgiyle takip etmeyi sürdürmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz