Ayşe Yüksel

0

Ayşe Yüksel hakkında merak edilen soruların cevapları. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? eğitimi, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2000 yılının Mayıs ayında dünyaya gelen genç sporcu aslen Düzce doğumludur, burcu ise ikizler’dir. Maalesef henüz boy ve kilo bilgisine ulaşılamamıştır.

Düzce Üniversitesi Spor Yöneticiliği Bölümü’nde eğitim gören Ayşe Yüksel, ortaokul döneminde masa tenisi eğitimi almıştır. Ayrıca 7. sınıfta da halter sporu’na başlamıştır. Halter sporunda başarılı bir kariyere sahip olan genç sporcu, genç kategorisinde Türkiye’de 3. olmayı başarmıştır. Sadece bir sene Halter sporunu yapmış ardından voleybol’a başlamıştır. 6 sene kadar Mahalli Lig’de voleybol oynamış, aynı zamanda 2. yılında Tenis Antenörlüğü yapmaya başlamıştır. Lise döneminde 3 sene okul takımında yer almış, Üniversite de iken ise 1 yıl futsal ve yüzme dersi görmüştür.

Uzun süredir ise Tenis Antrenörlüğü, hocalığı yapmakta ve diğer bir yandan okumaktadır.

Ayşe Yüksel Survivor;

2021 yılında Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor yarışmasına katılan isimlerden olmuştur. Yarışmada Gönüllüler Takımı’nda yer alan başarılı isim yarışmanın iddialı isimlerinden birisidir. Yarışma öncesinde video da; “Gülen yüzümle güldürücem, rüzgarımla parkurları estiricem açıklamasında bulunmuştur.”

Survivor Yarışmanın gönüllüler takımında Sena Özdemir, Aleyna Kalaycıoğlu, Uğurtan Dora, İlayda Şeker, Melis Sezer, Hanzade Ofluoğlu, Duygu Kannıcı, Sıraç Yıldırım, Celal Sarıgül ve Murat Kazgan gibi isimler de yer almıştır.

Ayşe Yüksel İnstagram hesabı, twitter hesabı;

Resmi instagram hesabını ayseyukselofficiall ismi ile kullanmaktadır. Resmi twitter hesabı ise ayseyukselresmi.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz