Ayşe Akın

Ayşe Akın bir dönem futbolcu Önder Turacı ile Türk örf ve adetlerine göre nikahlanmış asıl düğünü Belçika’da gerçekleştirmeyi düşünürken düğün öncesi ayrılmışlardır.

2010 Belçika güzelidir. Belçika’da 19 yaşında katıldığı Güzellik yarışmasında 1. olan Ayşe Akın’ın yıldızı parlamış ve Muhteşem Yüzyıl dizisinde konuk oyuncu olarak rol almıştır. Ayrıca Güllerin Savaşı dizisinde Duygu karakterini canlandırmıştır. Günümüzde İnsanlık Suçu isimli dizide Neslihan karakteri ile oyunculuk kariyerini sürdürmektedir. Etiler CRAFT Atölyesi’de Oyunculuk ve Diksiyon eğitimi almıştır.

1993 yılında Belçika Brüksel’de dünyaya gelmiştir. Müzik dünyasında ise Ayshe ismi ile Kim Ne Derse Desin parçasını seslendirmiş ve iyi bir çıkış yakalamıştır.

Bir dönem anoreksiya (yeme bozukluğu) tedavisi görmüştür. Ayşe Akın baba tarafından aslen Afyonkarahisar Emirdağ’lıdır. Adayazı Beldesi nüfusuna kayıtlıdır. Yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir.

1 Yorum

  1. Ayşe Özdemir değil Ayshe Akın’dır soyadı Özdemir değil Akın’dır. Belçika Brüksel doğumu Aslen Afyonkarahisar Emirdağ ilçesindedir

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz