Aycan Öner

Aycan Öner müzik dünyasının sevilen isimlerindendir. Hakkında ise müzik severler bir çok sorunun cevabını araştırıyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Aycan Öner Kimdir? Aslen Nereli?

Doğum tarihi bilgilerine ulaşamadığımız Aycan Öner Türk Halk Müziği sanatçısı, şarkıcı ve müzisyen olarak kariyerini sürdürmektedir. Aslen Konya Ereğli doğumludur. Babasıda sanatçıdır. Babasının sanatçı olması sebebi ile babasının yanı sıra Neşet Ertaş’tan esinlenerek bu işe gönül verdiğini dile getirmiştir.

Çok küçük yaşlardan itibaren müzik ile iç içe olan Öner, saz da çalmaktadır. 2017 senesinde ilk profesyonel müzik albüm çalışmasını Yar Yemin Olsun ismi ile müzik piyasasına sürmüştür. Albüm büyük bir ilgi görmüş ve çok beğenilmiştir.

Ayrıca seslendirdiği Sarma Doktor, Söyle Gardaşım, Tükendim, Yeşil Gözlerin, Fakir Anam, Hasanım, İpekli Yorgan, Sebebsiz Boş Yere Ayrılacaksan, Yaşasam mı Ölsem mi Bilemedim, Buralardan Giderim ve Seyrime Baktı başarı ile seslendirdiği bir kaç eserdir.

Aycan Öner eşi, sevgilisi ve evlimi sorularının cevapları da merak konusu olan başarılı sanatçının bekar olduğu bilinmektedir. Ancak sevgilisi varmı? varsa kimdir sorusunun cevabına henüz ulaşılamamıştır. Ayrıca kaç yaşında olduğu bilgiside henüz hiç bir kaynakta belirtilmemekte.

En son 2021 yılında seslendirdiği Eski Tadım Yok Artık isimli şarkısı Youtube video sitesinde klip olarak yayınlanmıştır. Kısa süre içinde 1 Milyon’dan fazla izlenme sayısına ulaşmıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz