Aycan Işık

0

Aycan Işık Saç Ekim Uzmanı. Hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca kariyeri, eğitim, hayatı ve biyografi bilgileri.

Aycan Işık Kimdir?

Aycan Işık Saç Ekim Uzmanı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. 13 yılı aşkın süredir, saç ekimi uzmanı olarak çalışmalar da bulunan Işık, yenilikçi teknikleri kullanarak başarılı uygulamalar gerçekleştirmektedir.

Başarılı bir üniversite eğitim dönemi geçirmiştir. Aynı zamanda, kariyer hayatında da çok önemli atılımlar da bulunmuştur. Özellikle başarı oranı yüksek saç ekim tekniklerine yönelmiş, bu sayede hasta memnuniyetini ön planda tutma şansı elde etmiştir. Kariyeri boyunca günümüze kadar bir çok seminer ve kongre de ye ralmıştır.

Tüm bunların yanı sıra, saç ekimi alanında danışmanlık eğitimleri veren Aycan Işık, pek çok saç ekim kliniğinin açılmasında da önemli bir rol üstlenmiştir.

Mesleki kariyerine 2009 senesinde başlamıştır. Saç ekimi konusunda kendisini geliştiren ve hasta taleplerini en iyi şekilde karşılayabilecek bir donanıma sahip olan Işık, üniversitede yenilikçi bir eğitim almıştır.
aycan isik1 jpg
Üniversite eğitimi ardından kısa bir süre sonra saç ekimi alanında eğitimler almıştır. Kendisini saç ekimi konusunda geliştirmiştir.

2009 senesinde ise mesleki kariyerine adım atmış ve profesyonel saç ekimi uygulamalarına başlamıştır.

Zaman içinde başarı oranı son derece yüksek saç ekim tekniklerine yönelerek, saç dökülmesi sorunu ile etkili bir şekilde mücadele etmiştir. Ayrıca zaman içinde Saç Ekimi konusunda deneyim elde etmiştir.

Saç ekiminin önemli bir alan olduğunu fark eden Işık, bu alanda çalışmalarda bulunarak sektörde ön plana çıkan bir isim olmuştur.

Saç dökülmesinin hem kadın hem de erkeklerde mental sorunlara neden olduğunu bilen Işık, bu konuya yönelim göstermiş ve çeşitli araştırmalar yaparak bu tür sorunları önlemeye odaklanmış bir isimdir. Günümüze kadar bir çok başarılı saç ekim uygulamasını gerçekleştirmiştir.

Mesleki hayatı süresince yaklaşık 10.000 saç ekimi uygulamasında bulunmuş, her geçen gün başarılı çalışmalarına bir yenisini daha eklemeye devam etmektedir.

Saç ekim uygulamalarının yanı sıra kongre ve seminerlerde de yer alan Işık, bu tür organizasyonlar sayesinde birçok insanın saç ekimi konusunda bilgi birikimini arttırmasına olanak tanımıştır.

Sektörel talepleri en iyi şekilde analiz etmekte olup başarılı çalışmalarını sürdürmektedir.

Son olarak şu açıklama da bulunmuştur. “Her geçen gün sektörde yenilikçi ekipmanlar ve teknikler kullanılıyor. Bu tür inovatif atılımları kullanmamız, başarılı saç ekimleri gerçekleştirmemizi olanaklı kılacaktır.”

Resmi instagram hesabı @aycanisikhair

Ayrıca resmi web sitesini ziyaret edebilir, hakkında hizmetler vb. daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

https://aycanisik.com/

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz