Ati242

Ati242 son dönemlerin en fazla ilgi gören rap sanatçılarındandır. Hakkında hayranları tarafından merak edilen tüm soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Ati242 Kimdir?

Ati242 rap sanatçısı, müzisyen, rap söz yazarı. Almanya, Immenstadt doğumludur. Ortaokul döneminde rap deneme çalışmalarında bulunmuş, ilk kaydını ise Lise döneminde almıştır. Özellikle rap severler tarafından 2018 senesinde kendi Youtube video kanalında paylaşımını yaptığı Yolu Yok isimli şarkı ile dikkat çekmiş, o dönemde Patron’dan da destek aldığı belirtilmektedir. Patron bu şarkıyı kendisine ait Instagram hesabında ve Youtube kanalında övgüler dizerek yayınlamış ve her zaman arkasında olduğunu dile getirmiştir.

Ati 2019 yılında Junkie Flow, 2020 yılında GHETTO STAR, 2021 yılında DIPSOMANIA albümlerini çıkarmıştır.

Henüz çocukken Almanya’da break dance ve hip-hop müzik ile tanışan Ati’nin müziğinde bulunan Alman ekolü esintileri Almanya doğumlu olması sebebiyledir. 2005 senesinde Türkiye’ye kesin dönüş yapan Ati, 2018 yılına kadar underground şekilde üretim yapmıştır.

Ülkemizde şu an itibarıyla Alman ekolünün ve newschool’un en önemli temsilcilerinden olarak kabul edilmektedir.
Ati242 hayati jpg

Ati242 Nereli?

Ati242 aslen Antalya’lıdır. Ancak Almanya doğumlu rap sanatçısıdır.

Ati242 Gerçek İsmi Nedir?

Ati’nin gerçek adı Atilla Serin’dir. Atilla isminin ilk üç harfi Ati’yi kullanmaktadır.

Ati242 Nasıl Okunur?

Ati242 nasıl okunur sorusu da merak edilmektedir. Rap sanatçısının kullandığı sahne isminin yazıldığı Ati İki yüz kırk iki olarak değil de, Ati İki Dört İki şeklinde okunduğu belirtiliyor.

Ati242 olarak kullandığı isim memleketi ve ismi ile alakalıdır. Ati isminin ilk üç harif, 242 ise memleketi Antalya’nın telefon alan kodudur. Gerçek ismi ile Atilla Serin, Türkçe Rap piyasasına çok hızlı şekilde dahil olup kısa zamanda milyonlara ulaşan bir MC.

Ati Hangi Üniversitede?

Ati Yeditepe Üniversitesinde İngilizce İşletme bölümü’nde eğitim görmüştür.

Ati Kaç Yaşında?

Ati 26 yaşındadır. Doğum tarihi 6 Ocak 1997, burcu ise oğlak’tır.

Resmi instagram hesabı ve twitter hesabı tablo bölümünde mevcuttur.
Ati242 biyografi jpg

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz