Aslı İnandık

Aslı İnandık hakkında merak edilen tüm soruların cevapları. Kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? hangi dizilerde oynadı? evli mi? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1989 yılında aslen Ankara’da dünyaya gelmiştir. Boyu .62 cm, kilosu 57, burcu ise İkizler’dir.

Oyunculuk kariyeri öncesi sosyal medya’da paylaştığı videolar ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Ankara Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümü mezunu Aslı İnandık profesyonel olarak piyano ve Çello çalmaktadır. Gazi Üniversitesi Müzik Öğretmenliği ve ardından da Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro/Oyunculuk Ana Sanat Dalı ile eğitimini sürdürmüştür.

İlk oyunculuk deneyimini Yalan Dünya dizisinde gerçekleştiren İnandık yeni sezonda ise Star TV’de yayınlanmakta olan Yıldızlar Şahidim dizisinde rol almaktadır. Dizide Feraye karakterini canlandırmıştır. Günümüzde Benim Tatlı Yalanım dizisinde rol almakta ve dizide Saniye karakterini canlandırmaktadır.

Oyunculuk öncesinde Youtube kanalı ile kısa sürede çok fazla takipçi edinmiş ve sosyal medya fenomeni olmayı başarmıştır. 2014 yılında ise Gülse Birsel’in teklifi üzerine Yalan Dünya dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Müzik ile de iç içe olan başarılı isim, oyunculuğun yanı sıra Piyano ve Çello dersleri de vermektedir.

2018 yılında uzun süredir sevgilisi olan menajer Ahad Kazmaz ile evlenmiştir. Düğününe ünlü oyuncuların yanı sıra birçok sosyal medya fenomeni de katılmıştır.

Aslı İnandık oynadığı sinema ve diziler;

2013 – BKM Güldür Güldür (Gülşen)
2015 – Şevkat Yerimdar 2: Bizde Sakat Çok (Buket)
2017 – Cici Babam
2017 – Yıldızlar Şahidim (Feraye)
2019 – Aslı Gibidir
2019 – Benim Tatlı Yalanım (Saniye)

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz