Ariel Winter

1998 doğumlu genç oyuncu Ariel Winter Amerika Los Angeles’ta dünyaya gelmiştir. Burcu Kova’dır. Babasının kökeni İngiliz ve Alman asıllı, annesinin kökeni ise Yunanistan’a uzanmaktadır.

2012 senesinde Chrisoula Workman’ın kendisine ve kız kardeşine fiziksel ve duygusal tacizde bulunduğu gerekçesi ile mahkeme oyuncu ve kardeşinin velayetini 2014 yılında ablası Shanelle Workman’a vermiştir. Jimmy ismindede bir abisi vardır.

UCLA Üniversitesinden mezun olan Ariel Winter henüz 7 yaşında iken Kiss Bang Bang isimli sinema filmi ile oyunculuğa adım atmıştır. 2015 yılında 17 yaşındayken göğüs küçültme ameliyatı ile gündeme gelen Ariel Winter yaşantısını Los Angeles’ta sürdürmektedir.

Sevgilisi ise Kanada asıllı oyuncu Levi Meaden’dir. Katıldığı programlar, festivaller ve bir konuk olduğu yere cesur kıyafetleri ile giderek sıkça adından söz ettirmekte ve kimi zaman eleştirilerin hedefi olmaktadır. Ancak kendisi bu durumdan hiç şikayetçi değil, hatta çalkantılı hayatında erkek arkadaşı ilede cesur pozlarıyla gündemden düşmemektedir. En son katıldığı festival Coachella’ya iç çamaşırı ile katılarak yine magazinin gündemine konu olmuştur.

Bugüne kadar Bambi 2, So Notorious, Criminal Minds, Crossing Jordan, Ölümün Sesi, Hızlı Yarışçı, Ghost Whisperer, Modern Family, Young Justice, Jake and the Never Land Pritas, Fred 2, Kelimeler Yetmez, Phinea and Ferb the Movie, Eksizyon, Bay Peabody ve Meraklı Sherman ile Safelight isimli sinema filmi ve dizilerde rol almıştır. Ayrıca 2009 yılında Köfte Yağmuru isimli filmde seslendirme yapmıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz