Arda Atak

Arda Atak 2022 yılında ATV ekranlarında yayınlanan Aldatmak isimli dizi için kamera karşısına geçmiştir. Yakışıklı oyuncu hakkında merak edilenler, kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Arda Atak Hakkında Bilgi

Arda Atak oyuncu olarak 2022 yılında ilk dizi oyunculuk deneyimini Aldatmak adlı dizi ile gerçekleştirmiştir. Dizi de ayrıca Batuhan Sel, Vahide Perçin, Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu, Arda Atak, Feyza Sevil Güngör, Yusuf Çim, Cem Bender gibi isimler de rol almıştır.

Arda Atak Boyu, Kaç Yaşında?

Arda Atak 22 yaşında ve 1.87 boyundadır. Doğum tarihi 2000, burcu ise yengeç’tir.

Arda Atak Sevgilisi Kim?

Arda Atak’ın sevgilisi Tutku Topaç’tır. Tutku Topaç 2021 yılında, 4. kez düzenlenen 2021 Sinemanın Kral ve Kraliçesi yarışmasında, 1. seçilerek Sinemanın Kraliçesi ünvanına layık görülmüştür. Manken, model ayrıca Engelsiz Yaşam Vakfı gibi kurumlarda gönüllü olarak çalışmalar gerçekleştirmektedir.
Arda Atak

Arda Atak Eğitimi

Arda Atak 2011 yılında Uğur Koleji’ni tamamlamıştır. Ardından Özel Galileo Galilei İtalyan Lisesi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur. İngilizce ve italyanca bilmektedir.

RH+ menajerlik bünyesinde oyunculuk kariyerini sürdüren yakışıklı oyuncu, resmi instagram hesabını @enesardaatak ismi ile kullanmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz