Allie Sherlock

Allie Sherlock sokak sanatçısı olarak çok genç yaşta adım attığı müzik dünyasına sıkı bir giriş yapmıştır. Hakkında ise genellikle aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? müzik kariyeri gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2005 yılının Nisan ayında dünyaya gelen genç sanatçı Allie Sherlock aslen İrlanda asıllıdır. İrlanda’nın Cork Şehri’nde doğan Sherlock, 1.62 cm boyunda, 55 kg ağırlığında, burcu ise koç’tur. Babasının ismi Mark Sherlock’tur, annesi ise Amerika asıllıdır. Henüz 12 yaşında iken sokakta şarkı söylemek için babasını ikna etmeyi başarmış, sesi ile tüm müzik severlere kendisini hayran bırakmıştır. Sesinin yanı sıra gitarı da büyük bir ustalıkla çalabilme kabiliyetine sahiptir.

Allie Sherlock youtube kariyeri;

Müzik dünyasında ilk olarak sokakta arkadaşları ile birlikte grupları ile seslendirdikleri şarkılar ile dikkatleri üzerine çekmiştir. İlerleyen süreçte kariyerine sokak ile birlikte sosyal medya dünyasında da devam etmeye karar vermiştir. 2014 yılının Aralık ayında Youtube kanalını açmış, ilk videosunu ise 2016 yılının Ağustos ayında yüklemiştir. Kanalının ilk videosu “Jessie J. – Flashlight cover” olmuştur. Kanalının en popüler videosu ise “Sığ” Lady Gaga, Bradley Cooper * olmuştur. Youtube video kanalında seslendirdiği cover parçalar ile ciddi bir abone sayısına sahip olmuştur.

Allie Sherlock ‘un günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 1,4milyon, twitter hesabı 16,7 B civarındadır. Youtube video kanalındaki abone sayısı ise 3,25 Mn civarında abonesi bulunmaktadır. Tiktok hesabı ise; https://www.tiktok.com/@allie_sherlock123

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz