Ali Efe Altunbaş

Ali Efe Altunbaş Ömer isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almıştır. Minik oyuncu hakkında merak edilenler, biyografi ve kısaca hayatı.

Ali Efe Altunbaş Kimdir?

Ali Efe Altunbaş eğitim hayatının yanı sıra oyuncu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Günümüze kadar rol aldığı diziler dışında pek çok reklam film çalışmasında yer almıştır.

Ali Efe Altunbaş Kaç Yaşında?

Ali Efe Altunbaş 9 yaşındadır. Doğum tarihi 2013.

Layla Şirin Oyunculuk Ajansı bünyesinde oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

Hem reklam fimlerinde, hem diziler de hem de eğitim hayatında başarılı bir kariyerin altına imza atmaya devam ediyor.

Ülker, Hepsiburada ve Balparmak gibi kurumsal firmaların reklam film çalışmalarında boy gösteren minik isim, en son Ömer isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur.

Ali Efe Altunbaş Oynadığı Diziler

Ali Efe Altunbaş Star Tv ekranlarında yayınlanan Ömer adlı dizi için kamera karşısına geçmiştir. Dizi de ayrıca Selahattin Paşalı, Barış Falay, İrem Tokat, Gökçe Bahadır, Merve Dizdar ve Gülçin Kültür, Muharrem Türkseven, Zerrin Sümer, Metehan Parıltı, Gamze Karaduman, Emre Taşkıran, Onur Bilge, Emir İshak Duran, Melike GÜner, Çağla Naz Kargı, Ediz Metin, Serpil Gül ve Canberk Gültekin gibi isimler de rol almıştır.

Minik oyuncu, daha önce ise Fatih Sultan Mehmed filminin yanı sıra Atv ekranlarında yayınlanmış olan Kuruluş Osman adlı dizi de rol almıştır.

Ali Efe resmi instagram hesabını @aliefealtunbas ismi ile kullanmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz