Ahlatlı Şükran

Yaşantısını İstanbul’da sürdüren ses sanatçısı Ahlatlı Şükran, aslen Bitlis Ahlat‘lıdır. Evli ve bu evliliğinden bir oğlu vardır.

Yurtiçi ve Yurtdışı menajerliğini Orhan Yetkin üstlenmektedir.

Kürt müziğinin sevilen seslerinden olan Ahlatlı Şükran’ın doğum tarihi, kaç yaşında olduğu ve diğer biyografi bilgilerine henüz ulaşılamamıştır.

5 Yorumlar

  1. Shuekran !

    Shuekran kiez titremeler olmuyor yeni eserde amatörce söylemişsin Nabe Nabe gibi ! Titremeler olmaz ! Zayıf yaylar produksiyon iyi değil ! Bak dinle kürtçe oda söylüyor ama Türkiyede hiç yok tvde Irak tvde… Melek Rojhat : iyi değil ama produksiyon dinle kendisine bildirdim o amatör ses : dinle bir : Melek Rojhat Helina Xewnab : o bağlama ses iyi değil tüm teller ile çalınca bozuk ama tek iyi ve o bölüm tek yaylar ilede beraber alt yapıda tek tek bölüm ve o tür diğer bölümler bir deneyin teniz olsun yaylar öyle iyi am zayied CHELLOda alien ! Orhan Yetkin o aleti hep tek bir yerde kullanıyor olmuyor o bölüm bölüm bağlama saz elektro ve o alet ben ismini unuttum o aletin bir anda uech ses : misal elektro bağlama ön planda ve akustik ve o alet alt yapıda ve birde koeprue uestuene basiep Bass Gitar eksik bass eserlerde bass divan /bass saz eksik bass baglamada var eksik eserlerde Bass eksik Bass Gitar kullanılır aslında Bass Divan … Bass Saz Divandan biraz kiesa ama duez saz bass baglama bass saz koeprue uestuene basiep ve normal bass ses eksik Mustafa Beyazkus temiz chalieshmieyor eserler temiz deghil iyi ama standard onlar : dinle : SON BIR HABER : Zeynep Dizdar : problem yok ! Melek Rojhat gibi tuem eserler aynen oeyle ! ve temz ondan titremeler olmaz ! Dinle Son Bir Haber titremeler yok seste ! Yeni video iyi değil ekran kalitesiz ! Boulevard Of Broken Dreams Green Day ! Son BIr Rica video iyi fena değil ekran ! Videolar orada chok kötü ve amatör videolar ekranlar amatör o ROZERIN videolar aynen hep amatör videolar ekranlar çok kötü izleniliyor ! Gülistan Tokdemir aynen videolar çok kötü ekranlar ! izlenilmiyor videolar ekranlar ço kötü !

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz