Adin Külçe

1

Adin Külçe hakkında merak edilenler. Kaç yaşında? hangi dizilerde rol aldı? eğitimi, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2011 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Adin Külçe günümüze kadar bir çok ünlü markanın reklam filminde yer almıştır. Göz rengi kahverengi, saç rengi ise kumral’dır. Boyu, kilosu, ailesi ve baba tarafından aslen nereli olduğu bilgilerine henüz ulaşılamamıştır.

Leyla Şirin Cast Ajans’a bağlı olarak oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. Ailesi tarafından küçük yaşta ajans’a kayıt ettirilen Külçe, 2019 yılında Fox Tv ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almıştır. Dizi için gerçekleştirilen seçmelerde bir çok rakibini geride bırakmış ve rolü kapmıştır. Dizide (Taner Ölmez) Doktor Ali Vefa’nın küçüklüğünü canlandırmıştır.

Henüz İlköğretim eğitimine devam eden küçük oyuncu günümüze kadar Bellona, Defacto, BMW Türkiye, Enterogermina, LCW Waikiki ve Eti gibi markaların reklam yüzü oldu. Mucize Doktor adlı dizi ise ilk dizi oyunculuk deneyimini gerçekleştirdiği projedir.

Sıkı bir Galatasaray taraftarı olmasının yanı sıra sıkı bir basketbol sever olduğunu da belirtebiliriz.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz