Abdulsamet Gödeoğlu

0

Abdulsamet Gödeoğlu oyuncu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Hakkında ise bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Abdulsamet Gödeoğlu Kimdir? Aslen Nereli?

10 Aralık 1998 tarihinde dünyaya gelen Abdulsamet Gödeoğlu doğma büyüme aslen Kahramanmaraş’lıdır. İstanbul Beykent Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü’nde eğitim hayatını sürdürmektedir. Yurt dışında daha önce 8 ay Mimarlık okumuş ancak bırakmaya karar vermiştir. Lise eğitimini ile Özel Beyza Lisesi’nde tamamlamıştır.

Başarılı bir eğitim hayatı geçiren Abdulsamet Gödeoğlu, Balkanlarda 8 ay Kosova-Makedonya arasında Uluslararası Üniversite okuduğu dönemde çocukluk hayalinin peşinden gitmeye karar vermiştir. Ardından Radyo Televizyon ve Sinema bölümü’nde eğitimini sürdürmeye karar vermiştir.

Halkın içinden geldiğini dile getiren Gödeoğlu, geçmiş dönemde ticaret ile ilgilenmiştir. Bu sebeple her yaştan insanla diyalog kurmuş, fikir alışverişinde bulunmuş ve kendisine bu diyaloglar büyük katkı sağlamıştır. Bir çok yöre ve şehir görmüş bu nedenle matematik çözer gibi insan çözebileceğini sözlerine eklemiştir.

Oyunculuk dünyasına giriş yapma sebebini ise 2007 senesinde Yalancı Yarim dizisinde Barış Akarsu’nun canlandırdığı Tarık Tekelioğlu karakterinin de etkisi olduğunu belirtmiştir.

Abdulsamet Gödeoğlu ASG İmajı Nedir?

Bu sorunun cevabını 3 harf 3 anlam “Abdulsamet Gödeoğlu = Asil, Sempatik ve Gururlu. Avrupa’nın Sevilen Gururu olarak sevenlerine aktarmıştır. Dürüst, vicdan sahibi ve karakterli insanları sevdiğini belirten yakışıklı oyuncu, gelecek dönemlerde sinema dünyasında kalıcı izler bırakmak istediğini sözlerine eklemiştir.

Resmi instagram hesabını @sametgodeoglu kullanıcı ismi ile kullanmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz