Vladimir Shmondenko

Vladimir Shmondenko özellikle sosyal medya dünyasında yaptığı paylaşımlar ile dikkat çekiyor. Ünlü isim spor salonlarında yayınlanan videoları ile büyük ilgi görüyor. Kısaca hayatı, kariyeri, biyografi ve hayatı.

Vladimir Shmondenko Kimdir?

Vladimir Shmondenko vücut geliştirici, Powerlifter, Powerlifting, squat, bench press ve deadlift hareketleri ile yaptığı antrenmanlar ve videolar ile tanınmaktadır.

İnstagram hesabında gittiği spor salonlarında temizlikçi olarak videolar paylaşmaktadır. Videolarında temizlik yaparken bir anda kaldırdığı inanılmaz ağırlıklar ile salonda bulunan diğer sporcuların hayretler içerisinde bakışlarına maruz kalmaktadır. Yurt dışında genellikle Anatoly Pranks ismi ilede tanınmaktadır.
Vladimir Shmondenko8 jpg
Kaslı fiziğini gizlemek için düzenli olarak uzun kollu gömlekler giyiyor. Etkileyici gücü ve halter yetenekleriyle tanınan ünlü bir Ukraynalı vücut geliştirmeci olarak tanınmaktadır.

Gym’deki şaka videoları ile ünlüdür. Sweeper veya yaşlı bir adam gibi davranır ve ağırlık kaldıran insanlara ağırlık kaldırmak istediğini söyleyerek yaklaşır. Ancak o bir vücut geliştirmeci, ünlü YouTuber ve TikToker olarak oldukça ciddi bir hayran kitlesine sahip bir isimdir.

Çok küçük yaşlarda halter sporu ile ilgilenmeye başlamıştır. 10 yılı aşkın süredir ise ciddi bir spor kariyerine sahiptir.
Vladimir Shmondenko2 jpg

Vladimir Shmondenko Nereli?

Vladimir Shmondenko Ukrayna asıllıdır.

Vladimir Shmondenko Boyu, Kilosu

Vladimir Shmondenko 1.82 boyunda ve 80 kilodur.

Vladimir Shmondenko Kaç Yaşında?

Vladimir Shmondenko 24 yaşındadır. Doğum tarihi 10 Ağustos 1999, burcu ise aslandır.

2016 yılından bu yana vücut geliştirme sporu ile ilgilenmektedir. Sevgilisi ise Valery isminde ünlü bir modeldir.

Dünyanın dört bir yanından ciddi bir hayran kitlesine sahip olan ünlü ismin resmi instagram hesabı @vladimirshmondenko ‘dur. Resmi youtube video kanalı ise @shmondenko ‘dur.
Vladimir Shmondenko6 jpg

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz