Tyler Posey

0

Tyler Posey 1981 yılının Ekim ayında Amerika, Kaliforniya’da dünyaya gelmiştir. Ekran severler tarafından özellikle Teen Wolf dizisinde canlandırdığı Scott McCall karakteri ile hatırlanmaktadır. Anne tarafından aslen Meksika asıllı, baba tarafından ise İrlanda, İngiliz ve Amerika yerli kökenine sahiptir. Santa Clarita, Kaliforniya’daki Hart Lisesi’nden mezun olmuştur.

Ailesi:

Jesse Posey, Mayra Posey ve Derek Posey isimlerinde 3 kardeşi vardır. Babası oyuncu, yazar John Posey, annesinin ismi ise Cyndi Terese Posey’dir. Annesi 2014 yılının Aralık ayında Meme kanserinden dolayı yaşamını yitirmiştir.

En yakın arkadaşı Teen Wolf dizisinde tanıştığı ve dizide de en yakın arkadaşını canlandıran Dylan O’Brien‘dır. Uzun seneler dizi ve sinemalar da rol alan yakışıklı isim ayrıca, Lost In Kostko adlı Agresif Pop-Punk grubunun solisti ve gitaristidir.

Tyler Posey boyu, kilosu, vücut yapısı:

Boyu 1.78 cm, kilosu 75, burcu ise terazi’dir. Vücut yapısı: Göğüs çevresi 112 cm, Bel Çevresi 86 cm, Pazı Ölçümü 38 cm.

Tyler Posey ilişkileri, sevgilileri:

Miley Cyrus (2000-2002)
Mackenzie Rosman (2002-2003)
Danielle Campbell (2015)
Bella Thorne (2015; 2016)
Sophia Ali Taylor (2017-günümüz)

Tyler Posey favori filmleri:

En Sevdiği doğaüstü film: Lanetliler Kraliçesi (2002)
En sevdiği film: From Dusk Till Dawn (1996)

Tyler Posey hakkında gerçekler:

Şarkı söylüyor ve gitar çalıyor. İlk performansını 2012 yılında ABD Los Angeles’ta The Roxy’de gerçekleştirdi.

Tyler, Alacakaranlık dizisindeki Jacob Black rolünü oyuncu Taylor Lautner’a kaybetti. Tyler ve Taylor Lautner çocukluktan beri iyi arkadaşlar.

Steven Anderson ve Todd Thayler gibi oyuncularla antrenman yapan Posey’in Chica isminde bir köpeği vardır.

2020 yılının Eylül ayında OnlyFans’a katılmıştır. LGBTQ topluluğunu desteklemektedir.

Resmi instagram hesabını tylerposey58 ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 6,1milyon civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz