Tuba Ünsal

Tuba Ünsal hakkında merak edilen kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? gibi soruların cevaları. Eğitimi, ailesi. oynadığı sinema ve diziler, Evlilik hayatı ve kısaca biyografi bilgileri.

1981 yılının Aralık ayında dünyaya gelen güzel oyuncu Tuba Ünsal Denizli doğumlu, Yay burcudur. Babası Nazım Ünsal asker, annesi Aysel Ünsal ise el sanatları öğretmenliği yapmıştır. Babasının görevi nedeni ile eğitim hayatını farklı şehirlerde sürdürmüştür. İlkokulu Kırklareli Vize’de, Ortaokulu Şanlıurfa’da, Liseyi ise İzmir’de tamamlamıştır. Lise döneminde tiyatro ile tanışmış, okul döneminde ayrıca voleybol oynamıştır. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi İşletme Bölümünde üniversite eğitimine başlamış 1. sınıfta ara vermiş ardından İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden mezun olmuştur.

1998 senesinde katıldığı Elite model Look yarışmasının ardından profesyonel olarak mankenlik yapmaya başlayan Tuba Ünsal bir kaç ay Fransa’da çalışmış döndüğünde ise Kartal Sanat Tiyatrosuna dahil olmuştur. Los Angeles’ta Stella Eller Akademisinde oyunculuk eğitimi alan Tuba Ünsal bugüne kadar bir çok sinema ve dizide rol almıştır.

Tuba Ünsal evlilik hayatı, kaç kez evlendi? sevgilisi kim?

3 kez evlenmiştir. İlk evliliğini 2004 senesinde Cem Cantaş ile gerçekleştirmiş 2006 yılında boşanmış, ikinci evliliğini ise 2010 yılında galerici, iş adamı Murat Pilevneli ile gerçekleştirmiş 2012 yılında bu evliliğinde son bulmuştur. Murat Pilevneli ile evliliğinden Sare isminde 2010 doğumlu bir kızı vardır.

Üçüncü evliliğini ise 2013 yılında gazeteci Mirgün Cabas ile Almanya Berlin’de gerçekleştiren güzel oyuncunun bu evliliğinden 2013, Los Angeles doğumlu Civan Mert isminde bir oğlu vardır. 2018 yılında bu evliliğide son bulmuştur. Günümüzde iş dünyasının başarılı genç iş adamlarından Tal Garih ile sevgili oldukları ve mutlu birlikteliklerinin sürdüğü belirtilmektedir. En son resmi sosyal medya hesapları üzerinden sevgilisi ile birlikte çekilmiş olduğu resmi takipçileri ile paylaşmış ve aşkını duyurmuştur.

Oynadığı diziler, sinema filmleri;

Bugüne kadar rol aldığı bazı sinema ve diziler, Ayşeçik, Kara Melek, Ruhsar, Kıvılcım, Savunma Kırık Kalpler, Seni Çok Özledim, Hızlı Adımlar, Ruhun Duymaz, Yeniden Çalıkuşu, Çılgın Dersane, Plajda, Yemin, Çocuk, Şaşırtmalı, Türkler Çıldırmış Olmalı, Çakallarla Dans, Beni Unutma, Tövbeler Tövbesi, Vizontele Tuuba, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Bebek İşi ve İçerde.

Tuba Ünsal’ın boyu 1.67 cm, kilosu ise 51’dir.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz