KimNereli.net

Tal Garih

Tal Garih Kimdir?

Tal Garih
Gerçek adı: Tal Garih
Doğum Tarihi: 17/03/1985 (34 yaşında)
Eğitim Durumu: Yüksek Lisans
Medeni Hali: Bekar
Burç: Balık
Meslek: İş Adamı

Tal Garih Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

Tal Garih kaç yaşında? aslen nereli? Hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1985 yılının Mart ayında dünyaya gelmiş, Balık burcudur. Başarılı iş adamı Tal Garih Alarko Grubu’nun 3. kuşak temsilcilerindendir, günümüzde Alarko Şirketler Topluluğunda Stratejik Planlama Müdürü olarak görev yapmaktadır.

2007 yılında Virginia Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Psikoloji bölümlerinden çift anadal ile mezun olmuştur. Daha sonra New York Üniversitesi İşletme ve Politika alanlarında onur listesinde yer alarak Yüksek Lisans’ını tamamlamıştır.


Tal Garih Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Fakültesi Yönetim Kurulu Başkanı ve Öğretim Üyesi’dir. Ayrıca Yenibirlider Derneği’nin Yönetim Kurulu Üyeliğini de sürdürmektedir. Derneğin amacı Türkiye’nin yeni nesil iş dünyası ekosistemini oluşturup, potansiyeli yüksek olan gençlere imkanlar, olanaklar ve alt yapılar sunmaktır. Ülkemizin önde gelen özel şirketleri, STK’lar ve devlet kuruluşları ile ortak projeler yürütmektedirler.

Tal Garih kariyeri, iş ve eğitim hayatı;

Alarko bünyesinde 2010 yılından bu yana dedesi Üzeyir Garih’in izinden giderek başarılı çalışmaların altına imzasını atmaktadır. Henüz genç yaşına rağmen başarıları ile dikkatleri üzerine çeken Tal Garih ayrıca MBA ve executive MBA programlarında Global Stratejik Yönetim dersleri vermektedir.

Hayatının 22 senesini 5 farklı ülkede, 11 yılını ise Türkiye’de sürdürmüştür. Aslen Yahudi kökenli olan Garih ailesi Türkiye’nin en zengin aileleri arasında yer almakta ve Alarko Holding’in ortaklarındandır. Tal Garih’in annesi Dalia Garih’tir. 1981 doğumlu Niv Garih isminde bir abisi vardır.

Türkçe’nin yanı sıra, İbranice ve İngilizce bilmektedir. İlgi alanları arasında, gelişen yeni teknolojiler, jeopolitika, yeşil enerji, ekonomik küreselleşme, yönetimsel psikoloji ve felsefe yer almaktadır. Ayrıca Yoga ve Kung Fu sporları ile ilgilenmektedir. Günümüzde sıkça özel hayatı ile gündeme gelen başarılı genç iş adamı son dönemde Tuba Ünsal ile birlikteliğiyle medyada ve magazin gündeminde yer almaktadır.

Tüm araştırmalarımıza rağmen doğum yeri, boyu ve kilosu gibi bilgilerine ulaşılamamıştır. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Tal Garih’in Tuba Ünsal ile birlikteliği sürecekmi, ne kadar sürecek gibi sorularda merak konusudur. Sevgili Tuba Ünsal kendi sosyal medya hesaplarında yaptığı birlikte çekindikleri resimler ile aşkını medyada duyurmuştur.

Etiketler: ,

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Tal Garih
Gerçek adı: Tal Garih
Doğum Tarihi: 17/03/1985 (34 yaşında)
Eğitim Durumu: Yüksek Lisans
Medeni Hali: Bekar
Burç: Balık
Meslek: İş Adamı
Popüler Kişiler Tümü
1.

Beren Saat

377.073 kez okundu

2.

Yusuf Aktaş

305.308 kez okundu

3.

Tarık Akan

291.383 kez okundu

4.

Mustafa Miraç Kaya

225.267 kez okundu

5.

Tarkan

220.954 kez okundu

6.

Volkan Demirel

218.640 kez okundu

7.

Emre Mor

192.738 kez okundu

8.

Ersay Üner

187.857 kez okundu

9.

Serdar Ortaç

178.129 kez okundu

10.

İrem Derici

173.819 kez okundu