Real Çağla

Real Çağla Türk Pop Müzik dünyasının en başarılı isimlerindendir. Hayranları tarafından ise bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kimdir? aslen nereli? kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? evli mi? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Real Çağla Kimdir? Nereli?

1987 yılında dünyaya gelen güzel sanatçı İstanbul doğumludur. 2014 senesinde Nasıl Yani Bilmiyor musun isimli bir EP ‘in altına imzasını atmıştır. 2016 senesinde Hoppa, Sinan Akçıl‘ın 2, Gökhan Tepe ve Yıldız Tilbe’nin de 1 er parçasını içeren EP ‘si çıkmıştır. Özellikle Ebru Şallı için yazıldığı belirtilen Pardon isimli şarkı ile büyük bir çıkış yakalamıştır. 2018 yılında Gülşen’in şarkısı Caz mı yı seslendiren başarılı sanatçı, Emrah Karaduman aranjörlüğünde Arabeni şarkısının çalışmalarını yapmıştır.

2021 yılında Çağla feat. Osman Çetin’in, DMC etiketi ile yayınlanan “En İyimi” isimli tekli çalışması video klibi yayınlanmıştır. Yine aynı yıl içinde Trend Müzik etiketi ile yayınlanan “Hadi Yarim” isimli tekli çalışmasının klibini müzik severler ile paylaşmıştır.

Real Çağla Boyu, Kaç Yaşında? Evlimi?

Boyu 1.76 cm, kilosu ise 57’dir. 2021 yılı itibariyle 34 yaşında olan başarılı sanatçı ünlü futbol menajeri Metin Korkmaz ile evlidir. Bu evliliğinden Cem isminde bir oğlu vardır. @ olarak kullandığı resmi instagram hesabında günümüz itibariyle 827bin civarında takipçisi bulunuyor.

Albüm Çalışmaları:

Nasıl Yani? Bilmiyor musun? – 2014
Hoppa – 2016
Saz mı Caz mı? – 2018
Sobele Remix
Sobele


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz