Özge Özacar

Özge Özacar rol aldığı diziler ile adından söz ettirmeye devam ediyor. En son Fox Tv ekranlarında yayınlanan Kefaret isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Ekran severlerin büyük bir beğeni ile takip ettiği güzel oyuncu bir çok soru ile de merak konusudur. Kimdir? Aslen nereli? Kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? vb. Kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Özge Özacar Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

1995 yılının Nisan ayında dünyaya gelmiştir. 2021 yılı itibariyle 25 Yaşındadır. İstanbul doğumlu güzel oyuncu, Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu ve Boğa burcudur. Çok kalabalık olmamakla birlikte, kadın figürlerin baskın ve çoğunlukta olduğu bir ailede yetişmiştir. Maalesef baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine henüz ulaşılamamıştır.

Tanışabileceğiniz sabır eşiği en yüksek insanlardan birisi olduğunu belirtmiştir. Ancak kritik noktasının iyi niyet olduğunu, buun sezdiğinde ise karşısındaki ile arasına hemen mesafe koyduğunu dile getirmiştir. Özge Özacar ayrıca işe karşı disiplinsizliğe asla tahammülü olmayan bunun yanı sıra çok sabırlı bir yapıya sahiptir.

Oyunculuk kariyerine Üniversite eğitiminin ilk yılında adım atmıştır. O dönemde hem eğitimine devam etmekte, hem de aktif olarak haber merkezinde görev almakta idi. Staj yaptığı dönemde aile dostu bir arkadaşı aracılığı ile menajer Eda Ezgi ile çalışmaya başlamıştır. Kısa süre içinde de bir reklam filmi ile kamera karşısına geçmiştir.

Özge Özacar Boyu, Kilosu, Burcu:

Güzel oyuncunun boyu 1.64 cm, kilosu 54, burcu ise boğa’dır.

Oynadığı sinema ve diziler:

İlk dizi oyunculuk deneyimini 2015 senesinde Tatlı Küçük Yalancılar adlı dizi ile gerçekleştirmiştir. Dizi de Müge karakterine hayat vermiştir. Özge Özacar daha sonra Oyunbozan (Zeynep), Lise Devriyesi (Meltem), Sevgili Geçmiş (Azra), Meryem (Naz Sargu) ve Kefaret (Meltem) rol almıştır.

En son Fox Tv ekranlarında yayınlanan Kefaret isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almış ve dizi de Meltem karakterini canlandırmıştır. Dizi de ayrıca Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat, Yurdaer Okur, Ege Kökenli ve Mine Kılıç gibi isimler de rol almıştır.

Resmi instagram hesabını ozgeozacar olarak kullanmaktadır. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 627bin civarındadır. Sayı her geçen gün artmaya devam etmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz