Nisan Nicole Rona

Nisan Nicole Rona müzik dünyasının başarılı isimlerindendir. Başarılı sanatçı hakkında ise hayranları tarafından bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Nisan Nicole Rona Kimdir? Nereli?

Çocukluk yıllarından bu yana müzik ile iç içe olduğunu dile getiren başarılı sanatçı, piyano dersleri almış ve müzik dünyasına giriş yapmıştır. Maalesef doğum tarihi ve kaç yaşında olduğu bilgisine ulaşılamamıştır. Resmi instagram hesabında ise ÇAKIROĞLU AİLESİ-TRABZON açıklaması mevcuttur. Aslen Trabzon’lu olduğunu belirtebiliriz.

İstanbul Teknik Üniversitesi Konservatuvar Bölümü mezunudur. Mezuniyetin ardından İngiltere’de Jazz blues ve Soul müzik üzerine master yapmıştır. İlk olarak Palavra isimli albüm çalışmasını müzik severler ile buluşturmuştur. Usta sanatçı Sezen Aksu’nun Gidiyorum isimli parçasını tekli olarak müzik severlerin beğenisine sunmuştur.

Aşk Adamı Yaralar’, Kemal Aslan Music Production etiketi ile dijital platformlarda yerini almıştır. Sesi, müzik kariyeri ve başarılarının yanı sıra sosyal sorumluluk adına yapmış olduğu çalışmalar ile büyük takdir kazanmıştır. Sokak hayvanları yararına bir derneğinin olduğu belirtiliyor. Ayrıca, Orman Bakanlığı’na bağlı yasal hayvan koruma görevlisi olduğunu sözlerine eklemiştir.

Ata binmeyi seven Nisan Nicole Rona iyi bir binici, aynı zamanda engel atlamacısı’dır. Haftanın 5 günü düzenli olarak antrenman yapmaktadır. Ayrıca tiyatro ve sinema vazgeçilmez hobileri’dir, farklı şehir ve ülkeleri gezmeyi ve keşfetmeyi sevmektedir. En sevmediği şey yalan ve samimiyetsiz insanlar. Sevdiği renk mor.

Resmi instagram hesabını @nisan_nicole_rona kullanıcı ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 974bin civarındadır. 2021 Altın Melek Ödüllerinin sahibi olmuştur. Yılın En iyi cover şarkısı Gidiyorum ile.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz