Neslim Güngen

Neslim Güngen 127 şubesiyle Türkiye’nin en kaliteli güzellik merkezi markası olarak geçmektedir. Güzellik merkezi kurucusu hakkında merak edilen tüm detaylar! Kısaca eğitimi, kariyeri, çalışmaları, biyografi ve hayatı.

Neslim Güngen Kimdir?

Neslim Güngen iş insanı, girişimci, Güzellik Salonu sahibi. İş hayatının yanı sıra sosyal medya dünyasının da yakından tanıdığı fenomen bir isimdir. Türkiye’de ismi ile markasıyla 127 şubesi bulunmakta. İstanbul Küçükçekmece adresinin verildiği resmi web sitesinde hizmetleri hakkında daha detaylı bilgelere ulaşabilirsiniz. https://neslimgungen.com

Neslim Güngen Nereli?

Neslim Güngen baba tarafından aslen Gümüşhane, anne tarafından ise aslen Çankırı’lıdır.

Neslim Güngen Kaç Yaşında?

Neslim Güngen 38 yaşındadır. Doğum tarihi 1986.
Neslim Gungen1 jpg
Kısaca Hayatı:

Sosyal medya fenomeni ve güzellik salonu sahibi olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Evli olan güzel ismin eşinin isme İnanç Güngen’dir.

Henüz 13 yaşında kuaför ve güzellik sektörüne adım atan Güngen, 19 yaşında anne olmuştur. 22 yaşında 5 senelik yurtdışı eğitimlerine katılmıştır. 2007 yılından itibaren sosyal medya platformlarındaki makyaj ve güzellik videoları ile tanınmıştır. Günümüz itibariyle 127 güzellik şubesi ile iş hayatını sürdürmektedir.

23 yıllık güzellik sektörü tecrübesine sahip girişimci iş insanı olarak dikkat çeken Güngen, aldığı eğitimlerle uzman estetisyen ve usta öğretici unvanına sahiptir. Neslim Güngen Güzellik Merkezi ile birlikte Cosmones Medikal ve Neslim Güngen Polikliniği’nin kurucusu ismidir.

Ayrıca günümüzdede faaliyetini sürdüren Özel Neslim Güngen Polikliniği ile sağlık sektöründe Türkiye’yi diş tedavisi, saç ekimi ve estetik gibi sağlık hizmetlerinde uluslararası pazarda lider konuma yükseltmek için hedeflerine hızla yürümektedir. Sahibi olduğu Cosmones Medikal ile de kozmetik sektöründe Fibroderms, Clines markaları ile doğrudan tüketiciye ve 2500 kozmetik bayiye ulaşarak kendi sektörünü yaratmıştır.

En son Fenomen ve saadet zinciri soruşturmaları kapsamında çiftin mal varlıklarına tedbir amaçlı el konulduğu açıklanmıştır.

Resmi instagram hesabı @neslimgungen ‘dir.
Neslim Gungen2 jpg

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz