Lorin Merhart

0

Lorin Merhart 2023 yılında ekran severlerin büyük merakla beklediği Aşk-ı Memnu adlı filmin Beşir karakteri için kamera karşısında. Yakışıklı oyuncu hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Lorin Merhart Kimdir?

Lorin Merhart oyuncu, aktör. Kendisine ait olan resmi web sitesinde geçmiş dönemde kendisini Türk, Alman aktör olarak tanımlamıştır.

Lorin Merhart Nereli?

Lorin Merhart Sivas’lıdır. Aslen baba tarafından Sivas, ancak doğma büyüme Almanya Berlin’dir.

Lorin Merhart Boyu, Kaç Yaşında?

Lorin Merhart 26 yaşında ve 1.87 boyundadır. Doğum tarihi 28 Ocak 1997, burcu kova, kilosu ise 72’dir.

Doğa Koleji’nde eğitim gören Lorin, daha sonra Drama Studio London’da tiyatro eğitimi almıştır. Londra Drama Stüdyosunda Profesyonel Oyunculuk alanında lisans yapmış, 2019 yılının Temmuz ayında mezun olmuştur.

Çocukluk yıllarından bu yana Disney Channel’in ilk Türk sitcom As The Bell Rings isimli bir çok tiyatro ve televizyon prodüksiyonunda rol almıştır. Resmi sosyal medya hesaplarından da anlaşılacağı üzere mutlu bir birlikteliği yani sevgilisi vardır.
lorin merhart5
Bugüne kadar bir kısa film ve reklam filmlerinde yer almış özellikle 2012 senesinde Zil Çalınca isimli dizide Acar karakteri ile isminden söz ettirmeyi başarmıştır. Ayrıca 2013 yılında 20 Dakika ve 2018 yılında Bir Kız bara girer adlı kısa filmlerde yer almıştır.

2019 yılında ise Show Tv ekranlarının sevilen dizilerinden Çukur isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuş ve dizide Kutay karakterini canlandırmıştır. Çukur dizisinde Akın Koçovalı’nın yanında yer alarak ekran severlerin karşısına çıkmıştır.

Özel yetenekleri arasında sahne sanatları, dövüş sanatları, futbol, kayak ve vurmalı çalgıları barındıran müzik aletleri bulunmaktadır.

Günümüzde yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Dizi ve sinema film çalışmalarına devam etmektedir. Yakışıklı oyuncu aynı zamanda rap müzik ile de ilgilenmektedir. 9 Temmuz 2021 tarihinde Barış Özkırış feat – Tekdüze isimli şarkı youtube platformunda müzik severler ile buluşmuştur.

Lorin Merhart Oynadığı Sinema ve Diziler:

Lorin Merhart 2023 yılında ekran severlerin büyük bir merakla beklediği Aşk-ı Memnu isimli filme Beşir karakteri ile dahil olmuştur. Projede ayrıca Farah Zeynep Abdullah, Boran Kuzum ve Helin Kandemir, Hande Ataizi, Ebru Özkan ve Nezaket Erden gibi isimlerin de rol alacağı belirtilmiştir.

Aşk-ı Memnu Dizi (Beşir) 2023
Çukur (Kutay) (2019)
A Girl Walks Into A Bar Sinema Filmi (2018)
20 Dakika Dizi (2013)
Zil Çalınca Dizi (2012)
Bende Sıra Kısa Film (2007)

Resmi instagram hesabı @lorinmerhart ‘dır. Menajerliğini Günfer Günaydın üstlenmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz