Kubilay Eraslan

Kubilay Eraslan rol aldığı başarılı projeler ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. Hakkında ise genellikle aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? oynadığı sinema ve diziler gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1994 yılının Mayıs ayında dünyaya gelen başarılı oyuncu Kubilay Eraslan aslen Kayseri doğumludur. Boğa burcudur, ancak henüz boyu ve kilosu ile ilgili merak edilen diğer bilgilerine ulaşılamamıştır.

Çok küçük yaşlarda ailesi ile birlikte Kayseri’den İzmir’e taşınmıştır. İlköğretim, Ortaokul ve Lise tahsilini İzmir’de tamamlamış, İzmir Derin Sanat Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi almıştır.

Oyunculuk eğitiminin ardından profesyonel kariyerine devam etmek için İstanbul’a taşınmıştır.

Kubilay Eraslan oyunculuk kariyeri;

Bugüne kadar Küçük Gelin, Elif ve O Yaşam Benim gibi projelerde rol almıştır. 5 Şubat 2016 tarihinde vizyona girmiş olan Temel ile Dursun İstanbul’da adlı film ile ilk sinema deneyimini gerçekleştirmiştir. Bu film’de Wilma Elles, Alay Evren, Tahsin Taşkın, Hülya Polat, Esin Civangil, Metin Şimşek, Yakup Yavru, Metin Keçeci, Eşref Kolçak, Nuri Alço, Coşkun Göğen, Yavuz Karakaş ve Özlem Muharebe ile birlikte rol almıştır. 2017 senesinde ise Dedemin Gözyaşları adlı sinema filminin oyuncu kadrosunda yer almıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz