Jale Azaklı

Jale Azaklı 2002 yılında rol aldığı En Son Babalar Duyar isimli dizi ile tanınmıştır. Uzun süredir oyunculuk dünyasından uzak kalan ünlü isim hakkında merak edilenler. Kısaca kariyeri, eğitimi, hayatı ve biyografi bilgileri.

Jale Azaklı Kimdir?

Jale Azaklı oyuncu olarak başarılı projelerde rol almıştır. Ekran severler ilk kez onu En Son Babalar Duyar adlı dizi de canlandırdığı Burger Ceren karakteri ile hatırlamaktadır. Dizide ünlü oyuncu Levent Ülgen (Kadir) ‘in kızı olarak kamera karşısına geçmiştir.

Jale Azaklı Kaç Yaşında?

Jale Azaklı 28 yaşındadır. Doğum tarihi 29 Aralık 1994, doğum yeri İstanbul.

Jale Azaklı Evlimi? Eşi Kim?

Jale Azaklı Ömür Özkan ile evlidir. Bu evliliğinden 2015 doğumlu İpek isminde bir kızı vardır.
jale azakli3 jpg
Uzun süredir oyunculuk dünyasından uzak ailesi ile birlikte yaşantısını sürdürmektedir. Başarılı isim Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır.

Türkiye’nin uzun soluklu unutulmaz dizilerinden olan En Son Babalar Duyar adlı dizi de Burger Ceren karakteri için kamera karşısına geçmiştir. O dönemde çok küçük yaşta olan başarılı isim daha sonra bir çok program ve dizi de yer almıştır.

Biri Bizi Gözetliyor, Gelinim Olur Musun?, Popstar Akademi Türkiye gibi yarışmalar da yer almıştır. Ayrıca Tatlı Hayat, Avrupa Yakası ve Dadı dizilerinde rol almıştır.

Son dönemde yaptığı açıklamalar ile dikkatleri üzerine çekmiştir. 14 yaşlarında Reha Özcan ile kısa bir proje de rol aldığını, artık sosyal medya takipçisi olan ünlü isimlerin oyunculuk için tercih edildiğini dile getirmiştir.

Jale Azaklı İnstagram Hesabı

Jale Azaklı’nın instagram hesabı @jaleozkannn ‘dır. İnstagram da Azaklı soyadı ile araştırıldığında ulaşılamamakta, ünlü isim eşinin soyadını kullanmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz