İrem Tuncer

İrem Tuncer Baraj dizisinde canlandırdığı Fulya karakteri ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Güzel oyuncu hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

İrem Tuncer Kimdir?

İrem Tuncer oyuncu ve tiyatrocu. Çok küçük yaşlardan itibaren oyunculuk ile ilgilenmeye başlamıştır. Bu nedenle eğitim hayatını da tiyatro ve oyunculuk üzerine tamamlamıştır. İstanbul Haliç Üniversitesi’nde Tiyatro Bölümü’nden başarı ile mezun olmuştur. Ayrıca Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro bölümünde de eğitim görmüştür.

Tiyatro oyunlarında sahne alan başarılı isim, Kel Şarkıcı, Beş Para Etmez Varyete ve Artiz Mektebi gibi tiyatro oyunları için sahneye çıkmıştır.

Günlük hayatında genellikle makyaj yapmamaya gözen göstermektedir. Sabahları uyandığında klasik müzik özellikle Chopin dinlemenin kendisine iyi geldiğini belirtiyor. Onun dışında sıkı bir Rock dinleyicisidir. Özellikle Redd Grubunu uzun süredir dinlediğini, solist Doğan Durunun çalışmalarını beğendiğini dile getirmiştir.

İrem Tuncer Boyu, Kaç Yaşında?

İrem Tuncer 24 yaşında ve 1.70 boyundadır. Doğum tarihi 13 Mayıs 1998, burcu boğa, göz rengi ise kahverengi’dir.
İrem Tuncer
İlk dizi oyunculuk deneyimini Fox Tv ekranlarında yayınlanan Baraj isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Dizide Fulya karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Dizide ayrıca, Sumru Yavrucuk, Burak Yörük, Biran Damla Yılmaz, Feyyaz Duman, Hira Su Yıldız, Gizem Karaca ve İman Casablanca gibi isimler de rol almıştır.

En son Show Tv ekranlarında yayınlanan İçimizden Biri isimli dizide rol almış ve dizi de Fatoş karakterini canlandırmıştır.

Daha önce Karaca reklam çalışmasında yer almıştır.

Güzel oyuncu ata binmek ve dans etmekten keyif almaktadır. Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @iremtunceer ‘dir. Günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 12.2bin civarındadır. Buket Kahraman Talent Management bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

İrem Tuncer Ebrar Karakurt

İrem Tuncer bir dönem Milli Voleybolcu Ebrar Karakurt ile sevgili oldukları haberleri ile sık sık gündeme gelmiştir. Sosyal medya hesapları üzerinden de paylaşımlar yaptıkları açıklanmıştır. Ancak günümüz itibariyle herhangi bir birliktelikleri bulunmadığı, sosyal medya ve magazin dünyasında da ilişkilerinin devam ettiği yönünde hiç bir haber bulunmamakta. Daha önce güzel oyuncu Ebrar Karakurt ile olan bir resmi paylaşmış ve aşık oluyorum galiba notunu düşmüştür.

Ebrar Karakurt daha önce İmge ile sevgili oldukları haberleri ile gündem olmuştu.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz