Furkan Rıza Demirel

Furkan Rıza Demirel rol aldığı İnci Taneleri isimli dizi ile dikkat çekmiştir. Başarılı isim hakkında merak edilen tüm detaylar! Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Furkan Rıza Demirel Kimdir?

Furkan Rıza Demirel senarist, yönetmen, sinema, film ve dizi oyuncusu. Esenyurt Anadolu Lisesi’ni tamamlamıştır. Bahçeşehir Üniversitesi Film ve Televizyon Bölümü mezunudur.

Furkan Rıza Demirel Nereli?

Furkan Rıza Demirel aslen Kastamonuludur.
Furkan Riza Demirel3 jpg
Ekran severler tarafından özellikle yer aldığı Çok Güzel Hareketler isimli program ile tanınmıştır. Oyuncu kimliğinin yanı sıra sosyal medya dünyasınında yakından tanıdığı bir isimdir. Komedi skeç vb. içerikler ile büyük beğeni toplamıştır.

Furkan Rıza Demirel Kaç Yaşında?

Furkan Rıza Demirel 24 yaşındadır. Doğum tarihi 16 Eylül 1999, burcu ise başak’tır.

2024 yılında başrollerini Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç ve Kubilay Aka gibi isimlerin üstlendiği İnci Taneleri isimli dizide rol almıştır. Dizide İzzet karakteri için kamera karşısına geçmiştir.

Resmi instagram hesabı @furkanrizademirel ‘dir. Ayrıca @frdshow kullanıcı ismi ile bir instagram hesabı daha bulunmakta. Hesap açıklaması ise şu şekildedir. “Merhaba ben @furkanrizademirel hesabından Furkan R. Demirel, kısaca FRD. Burasını kişisel hezeyanlarımın vakumlu hurcu olarak kullanıyorum.”

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz