Furkan Esen

Furkan Esen Yalnız Kurt isimli dizi ile dikkat çekmiştir. Yakışıklı oyuncu hakkında hayranları tarafından bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Furkan Esen Kimdir?

Furkan Esen sinema, film dizi oyuncusu. İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunudur. Oyuncu olarak başarılı kariyerini sürdürmektedir. Üniversite eğitimi döneminde bir oyunculuk ajansına başvurmuş, daha sonra aldığı reklam filmleri çalışmaları, tekliflerinin ardından oyunculuk dünyasına giriş yapmıştır.
Furkan Esen2 jpg

Furkan Esen Oynadığı Diziler

Furkan Esen ilk dizi oyunculuk deneyimini Diriliş Ertuğrul isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Daha sonra Hakan Muhafız ve Sadakatsiz isimli dizilerde rol almıştır. 2 sene detaylı olarak oyunculuk eğitimi almıştır.

En son ATV ekranlarında yayınlanan Yalnız Kurt isimli diziye dahil olmuş ve Haruncan Karabey karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Canlandırdığı Haruncan Karabey karakteri narsist, psikopat, dizinin anti karakteridir. Karakteri büyük bir başarı ile üstlenmiş ve canlandırmıştır. Dizide ayrıca Hasan Denizyaran, Damla Colbay, Cihan Ünal, Murat Han, Kürşat Alnıaçık, Yaprak Medine, Polat Bilgin ve Deniz Evin gibi isimler de rol almıştır.

Furkan Esen Boyu, Kaç Yaşında?

Furkan Esen 26 yaşındadır. Boyu tahmini olarak bazı kaynaklarda belirtildiği üzere 1.83. Doğum tarihi 10 Şubat 1997.

Çok küçük yaşlarda oyunculuk mesleği dikkatini çekmiştir, bu nedenle 18 yaşında üniversitede okurken, bir arkadaşı ile oyunculuk ajansına kayıt olmuştur. Zaman içinde reklam çalışmalarında yer almış ve dizilerin aranan ismi olmuştur.

Boş vakitlerinde hobi olarak futbol, masa tenisi, satranç gibi sporlar ile ilgilenmekte, ayrıca kitap okumak ve set arasında arkadaşları ile sohbet etmekten büyük keyif almaktadır.

En çok kaç yaşında, boyu kilosu ve sevgilisi kim soruları araştırılmakta. Ancak bu soruların cevaplarına henüz ulaşılamamış, araştırılmaktadır.

Resmi instagram hesabı @furkanesen77 resmi twitter hesabı ise @furkanesen77 ‘dir.
Furkan Esen4 jpg

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz