Fırat Kahraman

Fırat Kahraman sosyal medya, spor ve oyunculuk dünyasının yakından tanıdığı bir isimdir. Hakkında hayranları tarafından merak edilen tüm soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Fırat Kahraman Kimdir?

Fırat Kahraman oyuncu, yapımcı, vücut geliştirme sporcusu. İlk sinema oyunculuk deneyimini Havas İlm-i Cin isimli film’de yapımcı ve oyuncu olarak gerçekleştirmiştir. İlkokul’dan Lise son sınıf eğitimine kadar İran Okulu’nda okumuş ve mezun olmuştur. Kariyeri için üniversiteye gitmekten vazgeçmiş ve hedeflerini gerçekleştirmek için odaklanmıştır.

2018 yılında çılgın Instagram fenomeni olarak tanınan Kahraman, daha sonra YouTube’da çektiği para dağıtma ve çeşitli videoları ile fenomen olmuştur. Bunların yanı sıra ileri seviye yani profesyonel bir ağır sıklet vücut geliştirmecisidir.
firat kahraman3 jpg
Oyunculuk hayali çok erken yaşlarda başlayan Kahraman, 2019 yılında ise sinema sektöründe Türkiye’deki en genç yapımcılardan biri olarak, kendi filminin başrolünde ve yapımcılığında yer alarak giriş yapmıştır.

İleri seviye Farsça, Türkçe, İngilizce, Kürtçe konuşabilmektedir. Hollywood’u erken yaşlarda kendine hedef seçen yakışıklı isim, hedefinden ötürü 2019 yılında İngilizce dili eğitiminden mezun olmuştur.

Fırat Kahraman Nereli?

Fırat Kahraman Kürt asıllı İstanbul doğumlu, aslen İran’lıdır. Muhbet Kahraman ve Adil Kahraman çiftinin çocuğu olarak dünyaya gelmiştir, Gafur ve Nurcan isimlerinde kardeşleri vardır.

Fırat Kahraman Boyu, Kilosu

Fırat Kahraman 1.78 boyunda ve 105 kilodur.

Fırat Kahraman Kaç Yaşında?

Fırat Kahraman 23 yaşındadır. Doğum tarihi 19 Haziran 2000, burcu ise ikizler’dir.

Resmi instagram hesabı @firat ‘dır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz